پلیس احضار بازیکنان استقلال را تکذیب کرد

17 آبان 1396 کد خبر : 988619764 | بازدید : 1878


پلیس راهور تهران بزرگ احضار بازیکنان استقلال به دلیل کورس گذاشتن در خیابان را تکذیب کرد.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به انتشار خبر پرحاشیه کورس گذاشتن دو بازیکن فوتبال و اعلام شناسایی و احضار این دو بازیکن از سوی یکی از رسانه‌ها اظهار کرد: در خبری که منتشر شد متاسفانه اقدامی غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای انجام شد که ما نیز از این اقدام غیراخلاقی گله‌مندیم.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه اظهارات منتسب به وی مبنی بر شناسایی و احضار این دو فوتبالیست صحت ندارد، افزود: خبر اولیه کورس گذاشتن دو بازیکن فوتبال توسط برخی از رسانه‌ها منتشر و در آن‌ها ذکر شده بود که روز گذشته 2 بازیکن فوتبال در حین رانندگی حرکات مخاطره‌آمیزی را انجام داده‌اند و رانندگی‌ آن‌ها به نحوی بوده که موجب ترس و وحشت شهروندان شده است.

وی ادامه داد: پلیس حسب وظیفه ذاتی خود موظف به پیگیری هرگونه رانندگی مخاطره آمیز است و در خصوص این مورد نیز همکاران نسبت به این گزارش اقدام می‌کنند و در صورتی که بروز تخلف در حین رانندگی و حرکات مخاطره آمیز آن‌ها برای ما محرز شود، حتماً نسبت به احضار متخلفان اقدام خواهیم کرد.

مهماندار گفت: همچنین در صورتی که محرز شود که این گزارش صحت داشته و این دو بازیکن رفتار مخل نظم و امنیت داشته‌اند و با رانندگی مخاطره‌آمیز خود موجبات ترس و وحشت شهروندان را ایجاد کرده بودند، حتماً بر اساس قانون با آن‌ها رفتار شده و به دادسرا احضار خواهند شد.

رئیس پلیس راهور پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه قانون شکنی و تخلف برخورد کرده و از نظر ما همه در برابر قانون یکسان هستند.

بر اساس این گزارش، به دنبال انتشار خبر کورس گذاشتن دو بازیکن فوتبال در روز گذشته، برخی رسانه‌ها اقدام به انتشار خبری مبنی بر شناسایی این دو بازیکن و احضار آن‌ها از سوی پلیس راهور تهران بزرگ کرده بودند و این در حالی است که هنوز پیگیری در خصوص صحت و سقم خبر اولیه ادامه دارد.
تگها: صبح محلات, پلیس, احضار, بازیکنان, استقلال, تکذیب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات