شفر سرمربی استقلال شد

10 مهر 1396 کد خبر : 988619237 | بازدید : 1715

با وجود اینکه دستور جلسه امروز کمیته فنی استقلال انتخاب سر مربی جدید است اما وینفرد شفر به عنوان سر مربی از قبل انتخاب شده است.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مدیران باشگاه استقلال در نهایت پس از گذشته روز ها از استعفای منصوریان توانستند گزینه مورد نظر خود را در دوبی انتخاب کنند و باب مذاکره را با این مربی باز کنند .

 

مسئولان باشگاه استقلال پس از بررسی رزومه های گوناگون تصمیم گرفتند وینفرد شفر آلمانی را جانشین منصوریان کنند و هدایت تیمشان را به این مربی دهند .

 

با وجود پیش قراردادی که میان مدیران استقلال و وینفرد شفر منعقد شده و رقم قراردادی که در نظر گرفته شده اما باز هم قرار است این گزینه به صورت فرمالیته در کمیته فنی و هیئت مدیره اعلام تا در نهایت رای اکثریت با حضور این مربی روی نیمکت استقلال باشد .

 

به این ترتیب قرار است مسئولان استقلال امروز در نشست های کمیته فنی و هیئت مدیره حضور شفر را در ایران و روی نیمکت قطعی کنند تا در نهایت سرمربی جدید آبی ها برای عقد قرارداد رسمی وارد ایران شود .

 

با وجود اینکه در 2 روز گذشته نام شفر به عنوان سرمربی جدید آبی ها اعلام شد اما امروز و پیش از برگزاری هر نوع نشست باید اعلام کنیم که این مربی سکان هدایت این تیم را در ادامه راه در دست خواهد گرفت .

 

وینفرد شفر مربی 67 ساله از فردا می تواند سکان هدایت استقلال را عهده دار شود.

 

 
تگها: صبح محلات, شفر, سرمربی, استقلال

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *