شمارش معکوس برای معرفی سرمربی جدید استقلال آغاز شد

8 مهر 1396 کد خبر : 988619211 | بازدید : 4452

این روز‌ها مدیران باشگاه استقلال به دنبال جذب یک مربى جدید براى نیمکت تیم هستند و احتمالا پس از تعطیلات پیش رو این موضوع نهایى شود.

به گزارش صبح محلات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان ,با وجود گذشت چند روز از استعفاى منصوريان همچنان مك درموت وظيفه سرمربيگرى تيم آن هم به صورت موقت را در اختيار دارد و مديران استقلال اين روزها با حضور در دبى به دنبال جذب مربى خارجى هستند.

 

 مديران استقلال با توجه به ليستى كه در اختيار دارند باب مذاكره را با برخى مربيان خارجى باز كردند و احتمالا آنها پس از منتفى كردن گزينه گران خود يعنى فاتح تريم سراغ گزينه ارزان با دستمزد كم رفته اند و حتى مديران باشگاه استقلال در نظر دارند قرارداد سرمربى جديد بايد به گونه اى منعقد شود تا بخشى از مطالبات او تنها در صورت فتح جام حذفى پرداخت شود.

 

 در اين ميان اسامى هاى گوناگونى از جمله فارياس ،زنگا ،فرانك ريكارد و ديگر مربيان به گوش مى رسد و در نهايت بايد اعلام كرد كه مديران آبى پوشان نه تنها با اين مربيان بلكه با خيلى از مربيان خارجى مذاكره كردند تا به همين منظور يك نَفَر براى هدايت تيم انتخاب شود.

 

 با وجود اين مطرح شده كه استقلالى ها با يك گزينه در دبى كه از ديگر مربيان ارجح تَر بوده مذاكره كردند و احتمالا نام اين مربى پس از تعطيلات اعلام مى شود.

 

 به هر ترتيب باشگاه استقلال اين روزها تمرينات خود را به خوبى و در كمال آرامش پشت سر مى گذارد اما به هر ترتيب مسئولان براى راضى نگه داشتن هواداران به دنبال جذب يك گزينه جديد براى جانشينى منصوريان هستند تا استقلال در ديدار هاى آينده با مربى جديد پاى به ميدان بگذارد.

 

 همچنين با توجه به اينكه مك درموت با آبى پوشان تا پايان فصل قرار داد به همين منظور مديران استقلال در مذاكره با گزينه هاى جديد اعلام كردند كه اين مربى هم بايد در كادر فنى به كار خود ادامه دهد و به نوعى سرمربى جديد او را بپذيرد.

 
تگها: صبح محلات, شمارش معکوس, معرفی, سرمربی جدید, استقلال, آغاز

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *