اخبار نهایی در مورد برگزاری دربی آلمان از زبان نماینده اسپانسر

26 تیر 1396 کد خبر : 988618044 | بازدید : 914

با وجود اعلام چندین باره در مورد برگزاری و یا لغو دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان، نماینده و مسئول برگزاری این دیدار نظر نهایی را اعلام کرد.

به گزارش صبح محلات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان,علیرضا شیرازی درباره برگزاری دربی آلمان اظهار داشت: طبق هماهنگی های صورت گرفته دربی آلمان در همان تاریخ 31 تیر برگزار می شود و در این مورد نیز با فتاحی صحبت های لازم را انجام داده ام.

 

او ادامه داد: هر دو تیم استقلال و پرسپولیس برنامه غذایی و ترانسفر خود را به ما تحویل دادند و از طرفی ما نیز به هر دو باشگاه اعلام نکرده ایم که بازی لغو است.

 

شیرازی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس خبری را درباره لغو دربی منتشر کرده است بیان کرد: پرسپولیس ظاهرا مشکلی برای بازی ندارد و اعضای تیم هم درباره اینکه در این دیدار حاضر نمی شوند اطلاعی به ما نداده اند.

 

اسپانسر بازی پرسپولیس و استقلال در پایان درباره جریمه 200 هزار یورویی باشگاه پرسپولیس در صورت عدم حضور در دربی آلمان گفت: در هر صورت اگر در این دیدار حضور پیدا نکنیم ورزشگاه آلمانی خسارت خود را دریافت می کند و به طور حتم هر تیمی که بخواهد در مسابقه حاضر نشود باید خسارت هزینه بلیت ، هتل و دیگر موارد را بپردازد. هر تیمی که بازی را لغو کند باید پرداخت خسارت ها را بر گردن بگیرد.

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار نهایی, دربی آلمان, زبان, نماینده, اسپانسر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *