بیانیه جدید کی روش: کسی حق ندارد زحمات تاج را زیر سوال ببرد!

18 تیر 1396 کد خبر : 988617926 | بازدید : 89

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در بیانیه ای جدید به حمایت از رئیس فدراسیون فوتبال پرداخت.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان پس از اینکه علیرضا اسدی از سوی تاج از سمت دبیرکل فدراسیون کنار گذاشته شد و محمدرضا ساکت جایگزین وی شد، عده زیادی، علت این اتفاق را اختلاف نظر شدید کی روش و اسدی قلمداد کرده و سرمربی پرتغالی تیم ملی را مهم ترین عامل برکناری اسدی دانستند.

 

در همین راستا، کی روش دقایقی پیش با انتشار بیانیه ی ضمن حمایت از مهدی تاج، اعلام کرد که تمام تصمیمات فدراسیون با اقتدار رئیس اتخاذ شده است.

 

بیانیه کارلوس کی روش بدین شرح است:

 

«با توجه به اتفاقات اخیری که در فدراسیون رخ داده است باید روشن سازم که بی شک تصمیمات و برنامه های آقای تاج چه از زمان کاندیدا شدن و چه انتخاب، برگرفته از رهبری و مسئولیت خود ایشان بوده است. وی همچنان شخصیت، قدرت و عزم و اراده خود را در مسند ریاست فدراسیون ایران نشان داده است پس هرگونه سوال و شک و تردید در مورد قدرت رهبری ایشان ناعادلانه بوده و بازتاب دهنده حقیقت و واقعیت نمی باشد.

 

 

به عنوان سرمربی تیم ملی ایران، هدف و وظیفه من با توجه به مهارت ها و توانایی هایم بهبود، گسترش و کسب موفقیت زیر نظر تصمیمات و قدرت رهبری آقای تاج بوده است و این اتفاق در گذشته، حال و آینده نیز رخ خواهد داد.

 

 

با هدایت آقای تاج ما قادر بودیم که تیم ملی را راهی روسیه کنیم و همچنین من اطمینان دارم که با همان شکل تصمیم گیری، هماهنگی، احترام و نظم و انضباط، ما قادر به گذراندن بهترین دوره آماده سازی برای جام جهانی روسیه بوده و همچنین قادر به اجرای برنامه های جدید و توسعه رویکردها در فوتبال ایران خواهیم بود.»

 

 
تگها: صبح محلات, بیانیه جدید, کی روش, حق, زحمات, تاج, سوال

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *