حاشيه ديدار ذوب‌آهن و استقلال

22 شهریور 1392 کد خبر : 98861644 | بازدید : 1067

 

قبل از آغاز ديدار ذوب‌آهن و استقلال بازيکنان به احترام قربانيان سانحه قم و درگذشت مربي مس کرمان يک دقيقه سکوت کردند.

 

ديدار تيم هاي ذوب آهن و استقلال در حالي برگزار مي شود که قبل از شروع بازي بازيکنان و کادر فني هر دو تيم به مرحوم مهدي محمدي مربي مس کرمان اداي احترام کردند. اين حرکت توسط مسئولان باشگاه ذوب آهن تدارک ديده شد.

 * قبل از آغاز بازي بازيکنان دو تيم به احترام مرحوم محمدي و درگذشتگان سانحه تصادف جاده قم يک دقيقه سکوت کردند.

 * بازيکنان استقلال با روبان‌هاي مشکي رنگ وارد بازي شدند.

 * جواد نکونام کمي ديرتر از ساير بازيکنان براي گرم کردن وارد زمين شد.

 *از 2 ساعت قبل از بازي اسکوربورد ورزشگاه تصاويري از سانحه رخ داده در اتوبان تهران- قم را به تصوير کشيد.

 *سيد مهدي رحمتي و تيموريان بيشتر از ساير بازيکنان استقلال مورد تشويق قرار گرفتند.

 *هاشم بيک زاده که امروز روي نيمکت نشسته است با ماسک مخصوص براي گرم کردن وارد زمين شد. جالب اينجاست که استقلال با 12 بازيکن براي گرم کردن وارد زمين شد.

 *اختلاف ميان مسئولان هيئت فوتبال استان اصفهان و اداره کل وزارت ورزش و جوانان اين استان همچنان پابرجا است و عوامل هر دو گروه در کنار زمين هستند اما برگزاري بازي بر عهده هيئت فوتبال استان است.

 *اکثر بازيکنان ذوب‌آهن قبل از آغاز بازي به سمت قلعه‌نويي رفتند و از وي رخصت گرفتند. حدادي فر، ايماني، عشوري، حيدري از جمله اين نفرات بودند.

*حدود هفت هزار نفر در ورزشگاه فولادشهر حضور دارند که تعداد استقلالي‌ها بيشتر است.

* محسن مسلمان به دليل مصدوميت در فهرست 18 نفره تيمش حضور ندارد.

*خسرو ابراهيمي مدير عامل ذوب آهن و بهرام عاطف مربي سابق اين تيم به همراه علي اميري معاون استقلال در جايگاه نشسته اند.


 تماشاگران ذوب آهن بعد از گل اول تيمشان به شدت عليه محمد قاضي شعار دادند. قاضي چند سال پيش در ذوب آهن بازي مي کرد و تماشاگران ذوب آهن با اين بازيکن مشکل داشتند.

*3 نفر از دانشجويان آلماني از شهر فرايبورگ در نيمه دوم بازي دو تيم را تماشا کردند.اين سه نفر مستقيم از يزد خود را به ورزشگاه فولاد شهر رساندند و با توجه به خواهر خواندگي ذوب آهن و فرايبورگ براي تحقيقات فيلم مستند خود در ورزشگاه حاضر شدند.

*هاشم بيک زاده با ماسکي وارد زمين شد که پيتر چک از آن استفاده مي کرد. چک در اولين روزهاي مصدوميت خود مجبور بود از اين ماسک استفاده کند اما بعد از گذشت چند هفته ماسک خود را فقط براي محافظت از سر استفاده کرد.

*امير قلعه نويي بعد از گل دوم ذوب آهن از عملکرد شاگردانش ناراحت بود وي حتي در مقاطعي با داور چهارم صحبت کرد.


در جريان بازي ذوب آهن و استقلال در محوطه جريمه خطاي بازيکن ذوب آهن مقابل بازيکن استقلال جنجال برانگيز شد. در اين صحنه آبي پوشان معتقد به پنالتي بودند اما داور چنين تصميمي نگرفت و امير قلعه نويي هم به شدت نسبت به اين تصميم معترض شد و با حالت خنده تلخ روي نيمکت نشست. بعد از دقايقي استقلالي ها بار ديگر به سمت دروازه ذوب‌‌آهن حمله کردند و اين بار هاشم بيک زاده در محوطه جريمه سرنگون شد اما داور به نشانه تمارض به اين بازيکن کارت زرد نشان داد که در اين صحنه نيز استقلالي ها به شدت به اين تصميم معترض بودند و اعتقاد به پنالتي داشتند. امير قلعه نويي هم در اين صحنه به داور و به خصوص داور چهارم معترض شد. در اين صحنه مربي تيم ذوب آهن هم داخل زمين شد.

در اين صحنه يکي از هواداران استقلال صندلي را به داخل زمين پرتاب کرد و نيروي انتظامي اين صندلي را از زمين خارج کرد.

همچنين هواداران استقلال که پشت دروازه ذوب آهن بودند شروع به دادن شعار کردند که برخي از بازيکنان استقلال از آنها خواستند تا شعار ندهد.

امير قلعه نويي بين دقايق 75 تا 80 به شدت به تصميمات داوري معترض بود.

بعد از همه اين اتفاق ها بار ديگر استقلال صاحب موقعيت شد که اين بار بازيکن ذوب آهن توپ را از روي خط دروازه بيرون کشيد اما استقلالي ها در اين صحنه معتقد به خطاي هند بازيکن ذوب آهن بودند و همين مسئله جنجال هايي را در پي داشت و باعث شد بين مهدي نظري بازيکن استقلال و سينا عشوري درگيري لفظي پيش آيد و اين دو همديگر را هل دادند. کنار زمين هم امير قلعه نويي و نيمکت استقلال نسبت به اين تصميم داور معترض بودند.

در پي اين اعتراض ها کريم بوستاني هم از کنار زمين اخراج شد.

آندو تيموريان هم کنار زمين در دقايق پاياني بازي به جلال مرادي ناظر داوري صحبت کرد.
تگها: امیر قلعه نویی, استقلال, ذوب آهن, حاشیه های دیدار استقلال و ذوب آهن

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *