عبدالله زاده: از کمالوند حمایت می‌کنم

28 آذر 1396 کد خبر : 9886110552 | بازدید : 981

مدافع تیم صنعت نفت آبادان گفت:اگر کمالوند برود، اولین نفری هستم که پشت سرش می‌روم.

 

 

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی عبدالله‌ زاده، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از صعود تیمش به مرحله نیمه‌هایی جام حذفی اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود و خدا را شاکرم که توانستیم مقابل پرسپولیس پیروز شویم. پرسپولیس امروز تیم خوبی داشت و خیلی خوب جنگیدم اما امروز به لطف خدا توانستیم خوب باشیم و به گل برسیم. در پنالتی‌ها هم بازیکنان ما ضربات خوبی زدند و توانستیم برنده شویم. هر وقت توانستیم جام را بالای سر ببریم، آن وقت کاری کرده‌ایم و خوشحال می شویم.

 

او افزود: من اولین روز فوتبالم را در نفت آبادان شروع کردم و این تیم همیشه مشکل دارد. از پارسال 35 درصد طلب دارم و امسال هم گفتند که در نیم فصل اول 30 درصد و در بین فصل هم 40 درصد می‌دهند که تا الان 20 درصد داده‌اند و در حالی که از پارسال تمام بازیکنان خارجی و آنهایی که هم‌پستی من بودند و روی نیمکت می‌نشستند، همه پول‌شان را گرفتند و رفتند، اما من با 35 درصد طلب از فصل قبل ماندم. نمی‌دانم دلیلش چیست که آنها پول خود را گرفتند و رفتند. آنها ذخیره ما بودند و این ما بودیم که تیم را در لیگ برتر نگه داشتیم اما متاسفانه پول نگرفتیم.

 

عبدالله زاده در پایان اظهار کرد: باید دست کمالوند را ببوسیم و او نیازی به این پول‌ها ندارد و این سومین درگیری است که به خاطر پول داریم، در درگیری‌های قبلی من نفر اول بودم که رفتم و بچه آبادان هستم و تیم را دوست دارم و چند سال است که در آن فیکس بازی می کنم اما  اگر کسی حقم را ندهد، برای آن همه کار می‌کنم و اگر کمالوند برود، اولین نفری هستم که پشت سرش می‌روم.

 

 
تگها: صبح محلات, عبدالله زاده, کمالوند, حمایت

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *