برانکو: حذف از جام حذفی هدفمان نبود

28 آذر 1396 کد خبر : 9886110549 | بازدید : 701

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حذف از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هدف ما نبود.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛  برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست تیمش برابر صنعت نفت آبادان  اظهار کرد: به تیم صنعت نفت تبریک می‌گویم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. من ناراحتم که برنده بازی نبودیم. در روزهای گذشته گفتم که هدفمان چه چیز است. یکی از آن اهداف نتیجه حداکثری در جام حذفی بود که قهرمانی در این رقابت‌هاست اما حذف در یک چهارم نهایی هدف ما نبود. خودمان در حذف شدنمان مقصریم. حدود 10 توپ 100 درصد را گل نکردیم. بعد از گل نکردن موقعیت‌ها حریف از موقعیت‌هایش استفاده می‌کند. آن‌ها موقع پنالتی متمرکز تر بودند. من برای هوادارانمان ناراحتم که در این هوای بد به ورزشگاه‌ آمدند و در کنار ما بودند. صمیمانه از آن‌ها عذرخواهی می‌کنیم.

 

او درباره اینکه پرسپولیس در این دیدار تاکتیک خاصی نداشت گفت: باید اعتراف کنم متوجه نمی‌شوم. ما 10 شانس 100 درصد ایجاد کردیم و گل نشد. در فوتبال پیش می‌آید. آن‌ها یک شانس داشتند که تبدیل به گل کردند. 

 

آلودگی هوا توجیه خوبی برای شکست نیست

سرمربی پرسپولیس درباره تاثیر آلودگی هوا و بلاتکلیفی در برگزاری این دیدار تصریح کرد: طبیعی است که کل این جریان مقداری تمرکز ما را گرفت اما نمی‌خواهم این طور بهانه بیاورم. به هر حال آلودگی هوا توجیه خوبی برای شکست نیست. 

 

برانکو در ادامه درباره بازی شاگردانش در این دیدار و اشتباهات فردی آن‌ها نسبت به بازی هفته گذشته مقابل صنعت نفت گفت: من قبول دارم که در این بازی ضعیف‌تر ظاهر شدیم. دیروز هم در کنفرانس خبری گفتم که راحت نیست که در زمان کوتاه با یک حریف دوباره بازی کنیم. این توجیه نیست چون ما در لیگ قهرمانان آسیا هم این وضعیت را داریم و بازیکنان باید خودشان را آماده کنند.

 

او افزود: ما 10 شانس گل ایجاد کردیم. از کناره و سانتر و از نقاط مختلف زمین موقعیت گل ایجاد کردیم. طبیعی است که گل نزنیم مجازات می شویم. 

 

دو پنالتی زن ما پنالتی شان را گل نکردند 

سرمربی پرسپولیس درباره افرادی که پنالتی زدند، خاطر نشان کرد: من مشخص کردم که هر فردی که آماده تر است پشت پنالتی قرار بگیرد. منشا در بازی با بادران از پنالتی گل زده بود و علیپور هم گل‌های زیادی زده است. متاسفانه 2  پنالتی زن ما پنالتی‌شان را از دست دادند. درباره سیامک نعمتی هم باید بگویم که او بازیکن تازه نفس ما بود و بحثش جدا است.

 

 
تگها: صبح محلات, برانکو, حذف, جام حذفی, هدف

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *