آخرین وضعیت مجروحان جهادگر در بیمارستان بقیه‌الله/ فقط 4 نفر به این بیمارستان منتقل شده‌اند

7 شهریور 1396 کد خبر : 988618682 | بازدید : 497

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله گفت: فقط ۴ نفر از جهادگران مجروح به بیمارستان بقیه‌الله منتقل شده‌اند.

 

 

به گزارش صبح محلات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان,موسی ایمانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی  با تکذیب انتقال ۷ مصدوم ترومایی جهادگر به بیمارستان بقیه الله تهران، بیان کرد: تنها ۴ تن از جهادگران مجروح از کرمانشاه به بیمارستان بقیه الله منتقل شده‌اند.

 

 

 

وی با اشاره به آخرین وضعیت مجروحان جهادگر، گفت : هم اکنون یکی از این عزیزان در بخش مراقبت‌های ویژه ، یک نفر با وضعیت کاملا کنترل شده و خوب در بخش بستری و ۲ تن دیگر از این جهادگران در بخش اورژانس ویژه ترومای بیمارستان بقیه‌الله تحت درمان هستند و وضعیت عمومی همه این عزیزان مطلوب گزارش شده است.

 

 

 

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله هم چنین با اشاره به وضعیت یک نفر از جهادگران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه (آی،سی،یو) بیمارستان بقیه الله ادامه داد: طبق گزارش های رسیده حال وی مطلوب و روبه بهبودی است.

 

 

 

ایمانی همچنین اظهارداشت: به طور کلی مجموعا دوتن از جهادگران در اثر سانحه پیش آمده شهید شده‌اند و دوتن دیگر نیز به دربیمارستان کرمانشاه در حالت اغما (کما) قرار دارند و به همین علت امکان انتقال آن عزیزان به تهران میسر نبود بنابر این برخلاف آنچه که در برخی از جراید خبری منتشر شده به طور کلی فقط ۴ تن از جهادگران سانحه اخیر در بیمارستان بقیه الله بستری و تحت درمان هستند.

 

 

 
تگها: صبح محلات, آخرین, وضعیت, مجروحان, جهادگر, بقیه‌الله, بیمارستان, منتقل

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *