تعیین سرنوشت 2 دانشگاه جنجالی، احتمالا در جلسه سه شنبه شورای عالی انقلاب فرهنگی

23 شهریور 1392 کد خبر : 98861659 | بازدید : 1169

 

موضوع 2 دانشگاه جنجالی "جامع بین المللی" و " آزاد اسلامی"، که این روزها بازار اخبار را داغ کرده اند، احتمال دارد در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی این هفته مورد بررسی قرار گیرند.

 

 به گزارش صبح محلات به نقل از مهر، نخستین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی و برای اولین بار در دولت یازدهم سه شنبه هفته جاری در نهاد ریاست جمهوری برگزار می شود.

روال ساعت برگزاری جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی بدین گونه است که جلسات در شش ماه نخست سال بعد از اذان مغرب و عشاء و در شش ماه دوم سال پیش از اذان تشکیل شوند.

بر اساس اعلام شورای عالی انقلاب فرهنگی، موضوعاتی از جمله سند موسیقی، بنیاد نوشت افزار و اسباب بازی، وضعیت نخبگان، گزارش از ارائه نقشه جامع علمی کشور در دستور کار این هفته شورا قرار گرفته است.

با این حال، یکی از مسئولان شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که در صورت تمایل اعضا، موضوع دانشگاه احمدی نژاد و دانشگاه آزاد هم می تواند خارج از دستورالعمل جلسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

به گزارش مهر، این روزها دو دانشگاه احمدی نژاد و دانشگاه آزاد اسلامی تبدیل به جنجالی ترین دانشگاههای کشور شده اند.

این روزها دانشگاه احمدی نژاد به خاطر اعضا، اساسنامه، گرفتن مجوز قطعی و سایر حاشیه ها و دانشگاه آزاد هم به خاطر خبر احتمال عزل رئیسش تبدیل به سوژه رسانه ها شده اند.
تگها: دانشگاه آزاد, جامع بین المللی, احمدی نژاد, دانشگاه ایرانیان, حسن روحانی, شورای عالی انقلاب فرهنگی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *