اربعین یک حرکت بسیجی است/ باید از هر حرکت و قیامی که به حفظ انقلاب کمک می کند دفاع کرد

28 آبان 1395 کد خبر : 988615009 | بازدید : 731

به گزارش صبح محلات به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ لحظاتی قبل سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به همراه هیئت همراه از جمله سردار فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضفعین،سردارغلامرضا احمدی فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب‌(ع) استان قم، علی فضلوی مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و دکتر اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج با آیت الله نوری همدانی دیدار و گفتگو نمودند.


در این دیدار آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان، اربعین را یک حرکت بسیجی خوانده  وگفت: عاشورا و اربعین یک مقطع زمانی محدود نبوده بلکه یک مکتب و فرهنگ و فکر می باشد که میلیون انسان بر علیه استکبار جهانی فریاد می زنند.

این مرجع انقلابی، به خدمات ارزشمند بسیج اشاره نمود و اظهار داشت: خدمات بسیج بسیار وسیع بوده و اخلاص و صفا و دلسوزی انقلابی گری بسیج ارزشمند و بزرگ می باشد.

ایشان با اشاره به فرمایشات روز گذشته مقام معظم رهبری که مبنی بر انقلابی بودن تصریح کرد: هر حرکت و قیامی که به حفظ انقلاب کمک کند باید از آن دفاع نموده و حتما تقویت کنید.

این مرجع تقلید با اشاره به آیه 8 سوره منافقون تاکید نمود: باید در راستای عزت و عظمت اسلام قیام نموده و مردم را در برابر دشمن آماده نمود.

وی 7 اصل قرآنی را برای عظمت اسلام ضروری خوانده و در همین خصوص بیان کرد: ایمان،تقوا،حکومتی قوی، وحدت،قدرت نظامی و شناخت دشمن و راه های نفوذ آن اصولی است که همواره مورد تاکید قران کریم و فرهنگ اهل بیت بوده است.

ایشان در خصوص وحدت تاکید نمود: باید بدانیم محور خدا بوده و نباید اختلاف کرد چرا که تشدد موجب سقوط خواهد شد.

آیت الله نوری همدانی افزود: متاسفانه در رسانه ها شاهد این هستیم که گویا در کشور دو جریان حاکم است، حال آنکه در کشور بایستی فقط یک مسیر و یک جهت باشد که آن هم میل به ولایت فقیه مشروعیت دارد.

ایشان همچنین به ضرورت قدرت نظامی و جهادی و سرآمدی در تجهیزات و امکانات دفاعی اشاره و افزود: راه های نفوذ دشمن را بایستی به طور دقیق بشناسیم تا اسلام همواه عزیز و عظیم بماند.

مرجع تقلید شیعیان جهان اسلام با ابراز خرسندی از دیدار با مسئولان بسیج تاکید نمود: دوست داشتم فرصت بیشتری را برای استماع گزارش های بسیج داشتم چرا که حرکت شجره طیبه بسیج بسیار عالی و مخلصانه بوده و روز به روز نتایجش عیان تر می گردد.

ایشان همچنین به مشکلات اقتصادی در کشور اشاره کرده و تاکید کرد: متاسفانه در کشور همه چیز گران تر شده و مردم می خواهند بیکاری رفع شود.کسی نیز اشراف و نظارت بر این گرانی ها ندارد.


وی بسیج را در رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور را ضروری دانسته و خاطر نشان کرد: الحمدالله بسیج موفق است و ضرورت حضور بیشتر بسیج در کشور احساس می شود تا شاهد حل شدن بیش از پیش مشکلات مردم باشیم.

 دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *