نجفی و منفرد وضعیت خوبی در مجلس ندارند / سایر وزرا ناپلئونی رای میاورند

22 مرداد 1392 کد خبر : 98861384 | بازدید : 859

 

 

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت وزرای آموزش و پرورش و علوم در مجلس خوب نیست.

به گزارش صبح محلات به نقل از بلاغ،امروز در صحن علنی مجلس برای بررسی برنامه‌های وزرای پیشنهادی رئیس جمهور محترم در مجلس شورای اسلامی، عده ای نمایندگان موافق و مخالف وزرای کابینه یازدهم سخنرانی کردند که آنچه بیش از همه در سخنان نمایندگان مخالف و موافق مشهود بود،بحث داغ فتنه سال 88 و نقش برجسته برخی از وزرای کابینه پیشنهادی در فتنه بوده است.

سخنان نمایندگان موافق و مخالف تا بدانجایی رسید که پای هاشمی رفسنجانی و خانواده هاشمی نیز به صحن علنی مجلس باز شد و بر اساس گفته های نماینده های مخالف  درباره مهدی هاشمی به دله دزد خواندن و از طرفی گفتن  این اظهارات هاشمی درباره اینکه شورای نگهبان ماشین امضای رهبری است؛سبب شد متن جوابیه مهدی هاشمی و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در صحن علنی مجلس خوانده شود.

بر پایه این گزارش،گمانه زنی ها درباره رای اعتماد به برخی از وزرای کابینه سبب شده تا سخنگوی کمیسیون اموزش و تحقیقات مجلس بگوید که وضعیت وزرای آموزش و پرورش و علوم در مجلس خوب نیست.

نماینده نور و محمودآباد به وزیر پیشنهادی نفت و تعاون هم اشاره کرد و افزود: زنگنه وزیر پیشنهادی نفت و ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون نیز وضعیت خوبی ندارند و در واقع لب مرزی هستند و سایر وزرای ممکن است ناپلئونی این مرحله را در کنند اما بازهم هیچ چیز قابل پیش بینی دقیق نیست زیرا رایزنیها همچنان تنگاتنگ ادامه دارد.
تگها: مجلس, رای اعتماد

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *