90 نفر از نمایندگان مجلس بیمار وزیر پیشنهادی هستند

17 مرداد 1392 کد خبر : 98861359 | بازدید : 932

 

 

90 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیمار مطب دکتر حسن هاشمی ، وزیر معرفی شده کابینه حجت الاسلام روحانی به مجلس هستند.

به گزارش صبح محلات به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا شنیده ها حاکی از آن است که 90 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بیمار مطب دکتر حسن هاشمی ،  وزیر معرفی شده کابینه  حجت الاسلام روحانی به مجلس هستند.
چند ساعت قبل هم حسینعلی شهریاری، رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از رای قاطع اعضای این کمیسیون به حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر پیشنهادی بهداشت دولت روحانی خبر داد.
این روزها راهروها و کمیسیون های مجلس شورای اسلامی شاهد افراد معرفی شده از سوی روحانی برای کسب رای اعتماد از مجلس است و فضای خاصی در مجلس حاکم شده است.
محمد کرمی‌راد نماینده مجلس هشتم شورای اسلامی در توضیح این فضا می گوید: در حال حاضر برخی لابی‌گری‌ها انجام می‌شود و برخی نماینده‌ها می گویند وزراء ما را به قرآن قسم می‌دهند که این در شأن کابینه آقای روحانی نیست و جا دارد رئیس جمهور محترم به وزاری پیشنهادی در خصوص برخی اطرافیان تذکر دهد و با کسانی که شان دولت و نمایندگان ملت را رعایت نمی کنند برخورد کند.
همچنین محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه لابی‌های سیاسی فضای مجلس را در روزهای منتهی به جلسه رأی اعتماد سنگین کرده‌ است، گفت: مجلس باید تنها بر اساس قانون صلاحیت وزرای پیشنهادی را بررسی کند و اجازه زیر سؤال رفتن اقتدار خود را ندهد.
نماینده مردم تبریز با بیان اینکه برخی وزرای پیشنهادی، پیشنهادهایی به نمایندگان می‌دهد، تصریح کرد: کسانی که به دنبال لابی‌های سیاسی برای کسب رأی اعتماد از مجلس هستند صلاحیت لازم را برای حضور در وزارتخانه‌ها ندارند.
شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به گسترش شدید لابی‌های سیاسی بین وزرای پیشنهادی و برخی نمایندگان در مجلس گفت: رفتارهایی که اخیراً از سوی برخی نمایندگان و برخی وزرا شاهد هستیم شأن و اقتدار مجلس را زیر سؤال برده است.
دکتر حسن هاشمی هم اکنون ریاست بیمارستان تخصصی چشم پزشکی نور را برعهده دارد، وی جراح و متخصص چشم پزشکی، فوق تخصص قرنیه و سگمان قدامی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران است.
تگها: نماینده مجلس, محلات, وزیر بهداشت, صبح محلات, بیمار

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir