فهرست مهمانان روحانی از مجلس برگشت خورد

9 مرداد 1392 کد خبر : 98861310 | بازدید : 1072

 

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: فهرست مهمانان رئیس جمهور منتخب برای حضور در مراسم تحلیف که به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی برای دعوت رسمی اعلام شده بود، جهت اصلاح به تیم مشاوره روحانی ارجاع داده شد.

 

به گزارش صبح محلات این عضو هیئت رئیسه مجلس که خواست نامش فاش نشود، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: فهرست مهمانان رئیس جمهور منتخب برای شرکت در مراسم تحلیف به هیئت رئیسه مجلس جهت دعوت رسمی اعلام شد اما جهت اصلاح به تیم مشاوره ای روحانی ارجاع داده شد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا باید تعدادی از مهمانان حذف شوند، ادامه داد: تعداد صندلی های صحن علنی مجلس شورای اسلامی محدود است به همین دلیل فهرست مهمانان رئیس جمهور منتخب را ارجاع دادیم تا تعداد مهمانانی که در  صحن باید حضور یابند مشخص شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قصد ما از ارجاع دادن لیست این نبود که تعداد مهمانان کم یا زیاد شود تنها باید مهمانانی که در صحن باید حضور یابند مشخص شوند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر  مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب یکشنبه هفته آینده در صحن علنی مجلس برگزار  می شود. مجلس شورای اسلامی برای اولین بار  علاوه بر سفرا ، مهمانانی را از مقامات کشورهای خارجی برای حضور در این مراسم  دعوت کرده است، به همین دلیل با کمبود جا رو به رو است و قرار شده تعدادی از مهمانان در محل کمیسیون تلفیق حضور یابند.
تگها: تحلیف ریاست جمهوری, صحن علنی مجلس, میهمانان خارجی, صبح محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *