گلایه نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از عملکرد دولت در انتصاب استاندار/ دولت افراد مسئله دار و حاشیه دار را وارد سیستم مدیریتی نکند

18 اردیبهشت 1394 کد خبر : 988612787 | بازدید : 5472

آیت الله دری نجف آبادی: مسئولین باید بکوشند تا افراد مسئله دار و حاشیه دار را وارد سیستم مدیریتی نکنند و حدود خط قرمزها را رعایت کنند. انتظار می رفت مسئولین در وزارت کشور از نیروهای بومی استفاده کنند.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیارآفتاب آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه اول نماز عبادی سیاسی جمعه، با دعوتمردم به تقوی الهی افزود: ماه شریف رجب و بعد از آن ماه شعبان و رمضان فرصتی برای معرفت و اخلاص در عمل است.

 

وی در ادامه به جنگ تبوک که جنگ پیامبر اکرم(ص) در مقابل منافقین بود اشاره کرد و گفت: باید در مقابل استکبار و کفر ایستادگی و از سوء استفاده آنها علیه این نظام جلوگیری کرد. همچنین رعایت حدود الهی موجب جلوگیری از خسارت دنیوی و اخروی می شود.

 

دری نجف آبادی در خطبه دوم با اشاره به خطبه ۱۲۹ الی ۱۳۱ نهج البلاغه بیان کرد: این ملت ۳۶ سال پیش انقلاب کرد تا اینکه دین، قرآن و خون شهدا پایمال نشود و این ها چراغ ما هستند. هدف ما از این انقلاب احیای دین، امربه معروف و نهی از منکر ، مبارزه بافساد و برقراری امنیت است.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به شعار سال افزود: استان مرکزی، استان همدل و هم سوء است و همه در کنار سفره اهل بیت، شهدا و رهبری با جدیت برای همدلی و همزبانی کوشش می کنیم.

 

وی خطاب به مسئولین دولت گفت: مسئولین باید بکوشند تا افراد مسئله دار و حاشیه دار را وارد سیستم مدیریتی نکنند و حدود خط قرمزها را رعایت کنند. انتظار می رفت مسئولین در وزارت کشور از نیروهای بومی استفاده کنند و باید بدانند همه امانت دار هستیم و باید در پیشگاه خداوند متعال پاسخگو باشیم.

 

دری نجف آبادی با محکوم کردن جنایات آل سعود اظهار کرد: آل سعود با تحریم مرز دریایی، زمینی و هوایی بر مردم مظلوم یمن، جنایات غیر قابل قبولی را انجام می دهد.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: تروریستها و کشور هایی مانند فرانسه، انگلیس، اسرائیل و ... با حمایت های خود و دادن امتیازات و تسلیحات نظامی به آل سعود، فاسد بودن خودرا به مردم دنیا معرفی می کنند.

 

وی گفت: اسرائیل تا به امروز حدود ۳۰ الی ۵۰  میلیارد دلار بابت به خاک و خون کشیدن یمن هزینه کرده است که این مقدار را اگر خرج کشور یمن می کردیم، این کشور آباد می شد.

 

دری نجف آبادی با اشاره به مذاکرات هسته و هشدار مقام معظم رهبری به تیم مذاکره کننده افزود: تیم مذاکره کننده باید گوش به فرمان رهبری باشد و باید خطوط قرمزها که همان حق مسلم مردم اسلامی است را رعایت کنند و نباید مذاکره با توهین، تحقیر، زور و ... باشد. ملت ما ۳۶ سال با تحریم عام و ۱۰ سال است که با تحریم خاص روبرو است و همه آنها را تا به امروز خنثی و بی اساس کرده است و تیم مذاکره کننده با قدرت حدود و عظمت ملت ایران را رعایت کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به سخنان رهبری در خصوص تحولات یمن افزود: آمریکایی ها و هم پیمانانش بدانند که مثل گذشته نیست که جنایت هایی را انجام بدهند و کار تمام شود. بدانند که جمهوری اسلامی عاجز نیست و در برابر آمریکایی ها ایستادگی می کند. درست است که ملت ایران سکوت کرده اند، باید بدانند که سکوت این ملت برای وجود رهبری فرزانه و دانا است و باتدبیر معظم له همه دشمنان و کافران را به زانو در خواهیم آورد.

 

وی اضافه کرد: رمز حیات ایران اسلامی به بومی شدن اقتصاد است و ملت ایران باید خوداتکا باشد و از کالاهای بومی استفاده کند.

 

امام جمعه شهر اراک خطاب به علمای آل سعود هشدار داد و گفت: چطور علمای دربار آل سعود به خود اجازه می دهند که ملت مظلوم یمن رامحکوم کنند و با تروریست ها و کشورهای حمایت کننده تروریسم متحد شوند تا مسلمانان مظلوم یمن را به خاک خون بکشند.

 

دری نجف آبادی در پایان خطاب به سران آمریکا گفت: آنها بدانندکه خیر نخواهند دید و حمایت آنها از آل سعود مانند اسرائیل و داعش و... به نفع آنها نیست. 

 

مراسم نماز جمعه این هفته با راهپیمایی نمازگزاران در حمایت از مردم مظلوم یمن همراه بود و مردم با شعارهایی جنایات آل سعود را محکوم کردند.

 

 

انتهای پیام/ م
تگها: صبح محلات, نماز جمعه اراک, آیت الله دری نجف آبادی, گلیه از استاندار جدید, انتصاب افراد مسئله دار

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *