رئیس جمهور در سازمان ملل باید در دفاع از حقوق ملت سنگ تمام بگذارد/ در انتظار عملی شدن شعار تدبیر و امید هستیم

15 شهریور 1393 کد خبر : 988612288 | بازدید : 1427

 

 

امام جمعه موقت تهران با اشاره به نزدیکی سفر رئیس جمهور به سازمان ملل گفت:امیدواریم رئیس جمهور مظهر صلابت ملت، پیام رسان شهدای امت و بروز دهنده اقتدار امام (ره)و رهبری باشند و در حفظ حقوق این ملت سنگ تمام بگذارد.

 

 صبح محلات؛ حجت السلام صدیقی امام جمعه موقت تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: با توجه به گذشت یک سال از عمر دولت یازدهم ما نیز همانند همه مردم در انتظار عملی شدن شعار تدبیر و امید علی الخصوص در زمینه های اقتصادی و فرهنگی که از تاکیدات خاصه مقام معظم رهبری است، هستیم.

 

امام جمعه موقت تهران همچنین در خصوص نزدیکی سفر رئیس جمهور به سازمان ملل گفت: امیدواریم ریس جمهور مظهر صلابت ملت، پیام رسان شهدای امت و بروز دهنده اقتدار امام (ره)و رهبری باشند و در حفظ حقوق این ملت سنگ تمام بگذارد و به مردم دنیا اعلام کنند که مردم ایران مردمی نیستند که از حق خود در مقابل این تحریم های بی رحمانه کوتاه بیایند.

 

وی در ادامه افزود: اگر رئیس جمهور اقتدار، صلابت، اتحاد و ولایت مداری ملت و همچنین اقتدار، ایمان و نفوذ بین المللی رهبری را نیز بتوانند به خوبی در میان افکار جهانیان منعکس کنند قطعا شاهکار کرده اند.


حجت الاسلام صدیقی در خصوص ورود دولت و نهاد های حاکمیتی به بحث امر به معروف و نهی از منکر نیز گفت: امر به معروف و نهی از منکر از جمله اقدامات فرهنگی است که دولت‌ها باید بصورت جدی به آن بپردازند اما متاسفانه تا کنون هیچ فصلی در زمینه فرهنگی در وزارت خانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باز نشده است واین وزارت خانه‌ها هیچ قدمی در خصوص عفت بانوان، اخلاق جوانان و مقابله با هرزگی‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای بر نداشته اند و امیدواریم شاهد اقدامات شایسته این دولت در زمینه فرهنگ با توجه به تاکیدات رهبری در خصوص فرهنگ باشیم.
 
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, شهرستان محلات, امام جمعه تهران, حجت الاسلام صدیقی, نماز جمعه محلات, سازمان ملل, سفر رئیس جمهور به سازمان ملل, دفاع از حقوق مردم

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *