دومین قربانی یک سخنرانی در اراک

18 تیر 1393 کد خبر : 988612152 | بازدید : 3314

صبح محلات

 

شنیده ها حاکی از تلاش اصلاح طلبان برای تغییر مدیران دستگاه های اجرایی استان مرکزی  است به نحوی که پس از تغییر فرماندار اراک اکنون شایعه تغییر مدیر کل آموزش و پرورش استان را عنوان کرده اند.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از اراک امروز –  این روزها تب سهم خواهی و ولی نعمت بودن اصلاح طلبان در قبال دولت تدبیر و امید بسیار بالا گرفته است به طوری که اصلاح طلبان رأی مردم  به روحانی را از آن خود می دانند و می گویند اگر حمایت ما نبود روحانی رأی نمی آورد.


این زیاده خواهی در استان مرکزی نیز نمود کرده است و نقطه اوج آن که به طور علنی بیان شد در همایش امید و انتظار بودکه می گفتند چرا مدیران دولت قبل هنوز روی کار هستند و یا مدیران جدید کاملا همسو با حذب آنها نیست.

این فشارها به جائی رسید که شایعه برکناری استاندار را هم مطرح کردند و خواهان عوض کردن استاندار بودند تا شخصی همسو با خود به کارگیری شود.
در این روزها شایعه دیگری را مطرح کرده اند که مدیر کل آموزش و پرورش استان در حال تغییر است و این ناشی از فشارهای زیادی است که بر استانداری و حتی وزارت خانه آموزش و پرورش از سمت اصلاح طلبان وارد می شود.

شنیده شده است که طیف اصلاح طلبان رایزنی‌های زیادی با برخی افراد در تهران کرده اند تا بتوانند مدیر کل را تعویض کنند و در استان هم شایعه تودیع و معارفه را مطرح می کنند تا استانداری در عمل انجام شده قرار گیرد.


در همایش امید و انتظار که به همت اصلاح طلبان برگزار شده بود نماینده فرهنگیان وقتی برای صحبت کردن آمد تأکید فراوانی برای تغییرات در آموزش و پرورش داشت به طوری که سورانه (نماینده فرهنگیان) بیان داشت: آموزش و پرورش آینه تمام قد دولت قبل است.

نماینده دولت در استان باید در مقابل این زیاده خواهی های اصلاح طلبان ایستادگی کند و نگذارد این طیف که در مقاطعی ضرباتی به نظام زده اند میدان داری کند استاندار باید بداند که این دولت، دولت همه مردم ایران است نه قشر خاصی از جامعه، و اگر مقابل این سهم خواهی نایستد هر روز اشتهای آنها زیادتر شده و مطالبات جدیدتری را مطرح می کنند.


امام جمعه اراک در خطبه های هفته گذشته به سیاسی کاری در مراگز علمی – فرهنگی اشاره کرد و گفت:" نباید اجازه داد این مراکز به باشگاه های سیاسی تبدیل شوند."
تگها: صبح محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, اخبار شهرستان محلات, خبر شهرستان محلات, شهرستان محلات, استاندار مرکزی, سهم خواهی اصلاح طلبان استان, فشار به استاندار

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *