لیلا حاتمی غافلگیر کرد یا غافلگیر شد+تصویر

3 خرداد 1393 کد خبر : 988611989 | بازدید : 2053

 

 

در حالی که لیلا حاتمی افتضاخ خود در جشنواره فیلم کن را ناشی از غافلگیر شدنش توسط آقای ژیل ژاکوب بیان کرده، اما تصاویر حکایت از غافلگیر شدن آقای ژیل ژاکوب از طرف لیلا حاتمی دارد.

 

به گزارش صبح محلات، در حالی که لیلا حاتمی افتضاخ خود در جشنواره فیلم کن را با غافلگیر شدنش توسط آقای ژیل ژاکوب توجیه کرده در توضیح واقعه با ارسال نامه ای که از سوی محمد رسول صادقی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی به رسانه ها ارسال شده گفته است: در این سال ها پیشنهادات مختلفی را برای بازی در فیلم های خارج از ایران به این دلیل نپذیرفتم که ادامه فعالیت در سینمای ایران همیشه برایم اولویت داشته است.

در جشنواره های بین المللی که در طول این سال ها حضور داشته ام چه به عنوان بازیگر فیلمی که از سینمای ایران در جشنواره حضور داشته و نمایندگی ایران را برای دیگران تداعی می کرده و چه به عنوان داور منتخب و مدعو جشنواره ها که صرفا به عنوان شخصیتی مستقل درآن ها حضورداشته ام؛ سعی کرده ام موازین و اصول را رعایت کنم ؛ به همین دلیلِ روشن که رعایت این اصول از الزامات کار در سینمای ایران است.

وی در این نامه تاکید کرده است: این بار نیز طی مکاتباتی که با مسوولان فستیوال داشتم به تفصیل تمام نکات را توضیح داده بودم و خواستار همکاری آن ها شده بودم لذا در مراسم افتتاحیه و غیره؛ آن ها همه مقررات را می دانستند وبا همکاری و درک متقابل هیچ مورد خاصی پیش نیامد.

بازیگر فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین یادآور شد: اما در مورد آقای ژیل ژاکوب که با قریب نود سال سن آخرین سال حضورش در فستیوال را می گذراند باید توضیح دهم که ایشان به علت کهولت و از یاد بردن همه تاکیدات؛ که معمول این سن و سال است؛ ضوابط یادشده را فراموش کرد و اقدام پیشگیرانه من برای دست دادن با ایشان هم موثر واقع نشد.مسلما ایشان برای من حکم پدربزرگ کهنسالی را داشت که میزبان من هم بود.

 

اما تصاویر منتشره از افتضاح این بازیگر در جشنواره، حکایت از آن دارد که لیلا حاتمی نتنها با پوشش نامناسب خود موازین را رعایت نکرده است بلکه خود نیز از رفتار ژیل ژاکوپ غافلگیر نشده و با دراز کردن دستش برای دست دادن با ژیل ژاکوپ موجبات غافلگیری وی را نیز فراهم کرده است.

 

 

 

پوشش نا مناسب لیلا حاتمی در افتتاحیه جشنواره فیلم کن

لیلا حاتمی+صبح محلات

 

 

 

غافلگیر شدن ژیل ژاکوب از رفتار لیلا حاتمی

لیلا حاتمی+صبح محلات

 

لیلا حاتمی+صبح محلات

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, لیلا حاتمی, افتضاح لیلا حاتمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات