ضارب شهید خلیلی دستگیر و روانه زندان شد

18 فروردین 1393 کد خبر : 988611807 | بازدید : 1437

دستگیری ضارب شهید خلیلی در تهرانپارس +جزئیات

 

ضارب شهید خلیلی عصر روزگذشته در مخفیگاهش در شرق تهران دستگیر شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از مهر، علی خلیلی طلبه ناهی از منکر ساعت 19 یکشنبه سوم فروردین بر اثر بیماری طولانی پس از جراحات وارده، دعوت حق را لبیک گفت و به فیض شهادت نایل شد.


پس از شهادت ناهی از منکر پرونده او برای رسیدگی در اختیار قاضی سپیدنامه بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت. بازپرس جنایی به متخصصان پزشکی قانونی ماموریت داده ، با انجام معاینات تخصصی علت اصلی مرگ را مشخص کنند.


در ادامه بازپرس پرونده خواستار جمع آوری اطلاعات پزشکی دو سال گذشته از بیمارستان هایی که شهید خلیلی در آن بستری بود ، شد. با توجه به متواری بودن متهم، بازپرس جنایی به کارآگاهان پلیس آگاهی ماموریت داد، متهم را شناسایی و دستگیر کنند.


کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران پس از ردیابی های پلیسی متوجه شدند ضارب که پسر جوانی است در خانه ای در تهرانپارس مخفی شده است.


سرانجام متهم عصر دیروز با دستور قضایی در تهرانپارس تهران دستگیر شد.


او در بازجویی های اولیه مدعی شد، پس از اطلاع از شهادت ناهی از منکر و به دلیل ترس از مجازات در این خانه مخفی شده بود.


قرار است امروز متهم در شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران مورد تحقیق قرار گیرد. پلیس تهران اعلام کرده بود وی قصد فرار از کشور را داشته که بازپرس جنایی دستور تحقیق در این رابطه را صادر کرده است.


شهید خلیلی تیر ماه سال 90 هنگام نهی از منکر پسر جوانی ، با ضربه های چاقوی او مجروح شد.


یکماه بعد از حادثه دادگاه تشکیل و در 20 اسفند همان سال حکم صادر شد و ضارب شهید علی خلیلی و همدستانش به چند فقره حبس شلاق و پرداخت دیه از ناحیه ضارب محکوم شدند.

 

صبح امروز متهم برای انجام تحقیقات به شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد که در بازجویی ها با قبول اتهامش، گفت :قصد داشتم خودم را تسلیم پلیس کنم و هیچ برنامه ای برای فرار از کشور نداشتم. وقتی از مرگ مرحوم خلیلی مطلع شدم ترسیده و چند روزی را متواری بودم.

قاضی سپیدنامه، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران پس از تحقیق از متهم او را با قرار قانونی روانه زندان کرد.
تگها: صبح محلات, خبر محلات, محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, شهید خلیلی, دستگیری ضارب شهید خلیلی, شهید نهی از منکر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات