رئیس جمهوری عنوان کرد: هزینه‌های درمان کم می‌شود/ تغییر در وضعیت بخش سلامت تا چند ماه دیگر

7 فروردین 1393 کد خبر : 988611769 | بازدید : 77318

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر، حسن روحانی در نخستین جلسه دولت در سال جدید به موضوع سلامت اشاره کرد و افزود: در زمینه بهداشت و نظام سلامت، دولت گام بلندی را در سال جاری برخواهد داشت مردم تا چند ماه دیگر شاهد خواهند بود که وضع خدمات‌رسانی به مردم در بخش سلامت تغییر می‌کند.

وی ادامه داد: البته معضل سلامت، دارو و مسایلی که در این زمینه وجود دارد، همه‌شان در طول سال 93 حل نخواهد شد، اما گام بسیار بلندی را در سال 93 برمی‌داریم و این را ادامه می‌دهیم و انشاء الله تا پایان این دولت وضعیتی را فراهم می‌کنیم که در زمینه سلامت و درمان هزینه مردم بسیار کمتر از هزینه‌ای باشد که امروز پرداخت می‌کنند.

رئیس جمهور تاکید کرد: درباره امنیت غذایی برای اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر، دولت بسیار حساس است و انشاء الله در سال جاری قدمهایی در این زمینه برخواهد داشت؛ برای همه آنهایی که نیازمندی‌شان برای دولت به اثبات رسیده باشد و وضع مالی‌شان مناسب نباشد.

وی ادامه داد: البته این برنامه‌ها جزئی‌تر اعلام خواهد شد، ولی هرکس قبلاً در کمیته امداد و بهزیستی ‌عضو بوده یا بعداً ثبت نام کند، حتماً از برنامه مربوط به امنیت غذایی و یارانه کالایی برخوردار خواهد شد. در مسئله تامین اجتماعی، بیمه‌های درمانی را گسترش می‌دهیم. تلاش بر این است که همه دارای دفترچه بیمه باشند و ارزش این دفترچه‌ها را افزایش دهیم.
تگها: صبح محلات, صبح محلات اخبار محلات, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *