خواب تطهیر فتنه‌ تعبیر نخواهد شد/ در برخورد با فتنه‌گران‌ حداکثر رأفت اسلامی اعمال شده است

8 دی 1392 کد خبر : 988611439 | بازدید : 8814

خبرگزاری فارس: خواب تطهیر فتنه‌ تعبیر نخواهد شد/ در برخورد با فتنه‌گران‌ حداکثر رأفت اسلامی اعمال شده است

 

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اعتراض‌های پیاپی نمایندگان به اظهارات علی مطهری گفت: فراموش کردن حماسه ۹ دی و تطهیر فتنه‌گران، خوابی است که هیچ‌گاه تعبیر نخواهد شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از فارس، محمدرضا باهنر نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکرات نمایندگان مردم محلات و تهران خصوص اصل 53 قانون اساسی و ناقص بودن بودجه به دلیل درج لایحه هدفمندی گفت: بالاخره بودجه سال 93 در اختیار مجلس است حالا در نهایت برنامه هدفمندی یارانه‌ها به شکل مرحله اول آن ادامه پیدا خواهد کرد اما به نظر من دولت باید برای مرحله دوم لایحه جامع‌تری را ارائه خواهد داد.

وی افزود: بهتر است که قبل از بحث نهایی در خصوص لایحه بودجه لایحه هدفمندی نیز ارائه شود و یا ما در نهایت مجبور خواهیم بود که اصلاحیه‌ای را در اینباره بدهیم.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به بحث‌های گوناگون درباره حماسه 9 دی ماه گفت در اینجا بحث‌های مختلفی درباره این مسئله مطرح شد و من در همین‌جا اعلام می‌کنم که در رسیدگی کردن یا رسیدگی نکردن به پرونده متهمین فتنه 88 تا حداکثر امکان رأفت اسلامی اعمال شده است.

باهنر گفت: انشاءالله خواب کمرنگ کردن جرم فتنه‌گران و تطهیر آنان و همچنین فراموش کردن حماسه 9 دی ماه هیچ‌گاه تعبیر نخواهد شد.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: 9 دی ماه نقطه حزیمت ملت بزرگ ایران بود که در این حزیمت چشم فتنه را کور کرد و انشاءالله این حماسه عظیم به کوری چشم دشمنان و فتنه‌گران همواره زنده خواهد ماند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, ناتب رئیس مجلس, محمدرضا باهنر, باهنر, علی مطهری, مجلس شورای اسلامی, فتنه, فتنگران

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *