سیدحسن خمینی باید از خانواده شهدا دلجویی می‌کرد

4 آبان 1392 کد خبر : 988611174 | بازدید : 1207

سیدحسن خمینی باید از خانواده شهدا دلجویی می‌کرد

 

فرزند شهید دستواره با بیان اینکه ‌امام خمینی(ره) همانگونه که در موضوعات مختلف صحبت کرده‌اند درباره خانواده شهدا نیز فرمودند «خانواده شهدا چشم و چراغ ملتند»، گفت: ‌سیدحسن خمینی باید از خانواده شهدا دلجویی می‌کرد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از افکارنیوز، مهدی دستواره فرزند شهید محمدرضا دستواره قائم مقام فرمانده لشکر ۲۷ محمدرسول الله(ص) در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره توهین‌های اخیر نعیمه اشراقی به خانواده‌های شهدا و موضع‌گیری حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی درباره نظر امام (ره) نسبت به مسئله حجاب اظهارداشت: حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی باید خیلی صریح در این زمینه نیز موضع‌گیری انجام داده و از خانواده شهدا نیز دلجویی می‌کرد.

فرزند شهید دستواره تصریح کرد: ‌امام خمینی(ره) همانگونه که در موضوعات مختلف صحیت کرده اند درباره خانواده شهدا نیز فرمودند«خانواده شهداء چشم و چراغ ملتند».

وی با بیان اینکه آقای حمید انصاری به‌جای دلجویی از خانواده شهدا گفته بود که آنهایی که این قضیه را محکوم کرده‌اند پیگیری قانونی می‌کنیم، افزود: از سید حسن خمینی به عنوان شناخته ترین عضو بیت امام انتظار می‌رود موضع‌گیری صریحی داشته باشند و اگر کسی اشتباه کرده با کدخدامنشی آن را حل کند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, سید حسن خمینی, امام خمینی, خانواده شهداء

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *