ارسال ۳۰ هزار قوطی شیر خشک از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناطق زلزله‌زده

25 آبان 1396 کد خبر : 988619926 | بازدید : 4886


ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) محموله‌ بزرگی شامل ۳۰ هزار قوطی انواع شیر خشک را راهی مناطق زلزله‌زده کرد.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛  در پی سفر روز گذشته محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناطق زلزله زده و مشاهده نیاز شدید به شیر خشک جهت تغذیه‌ کودکان در مناطق زلزله‌زده‌ استان کرمانشاه، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) محموله‌ بزرگی شامل ۳۰ هزار قوطی انواع شیر خشک را راهی مناطق زلزله‌زده کرد.

محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: تاکنون از طرف ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ١٧٠٠٠ قوطی شیرخشک برای توزیع تحویل دانشگاه علوم پزشکی شده و ١۳۰۰۰ قوطی دیگر هم از طرف ستاد ارسال شده است تا به محض دریافت، در مناطق زلزله‌زده تحویل خانواده‌ها شود.

به گفته‌ مخبر، با توزیع شیر خشک‌های ارسالی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، نیاز کودکان آسیب‌دیده از زلزله‌ استان کرمانشاه به شیر خشک تا حدود زیادی برطرف می‌شود و نگرانی خانواده‌ها در این زمینه برطرف می‌شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام هم‌چنین از استقرار تیم‌های این ستاد برای توزیع اقلام امدادی و کمک‌های ستاد در ازگله و ثلاث باباجانی و دیگر بخش‌های آسیب‌دیده از زلزله خبر داد و گفت: با ورود اقلام، کمک‌ها به سرعت و طبق نیازسنجی‌های انجام‌شده، در بین مردم توزیع می‌شوند.

شایان ذکر است، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تاکنون ٥٠ تریلر آب معدنی، ٢٠٠ هزار قوطی انواع کنسرو، ۵۰ تن خرما، ۲۰ هزار تخته پتو، ۲۰ هزار بالش، هزار چراغ خوراک‌پزی و گرمایشی، ۱۰ موتور برق، ۵۰ تن انواع لباس و کفش، به‌ویژه لباس‌های گرم، ۴ درمانگاه سیار، ۵ کامیون انواع دارو، سرم، آتتی‌بیوتیک و اقلام اورژانسی و ... به مناطق زلزله‌زده ارسال کرده است. این ستاد هم‌چنین ۱۰۰ گروه جهادی را برای کمک به مردم در مناطق زلزله‌زده مستقر کرده است.

علاوه بر این بنیاد برکت از زیر مجموعه‌های ستاد اجرایی تعهد کرده است تعدادی از مدارس تخریب شده در زلزله زده را از نو بسازد.

به گفته‌ عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت، در راستای این تصمیم، در گام اول عملیات ساخت ٢٠ مدرسه با ١٢٠ کلاس درس در ازگله و ثلاث باباجانی در روز‌های آینده کلید می‌خورد.
تگها: صبح محلات, ارسال, قوطی شیر خشک, ستاد اجرایی, فرمان, حضرت امام (ره), مناطق, زلزله‌زده

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *