بنیاد مسکن و سپاه مسئول بازسازی منازل خسارت دیده کرمانشاه/ همچنان به کمک‌های مردمی نیازمندیم

24 آبان 1396 کد خبر : 988619902 | بازدید : 3517


استاندار کرمانشاه گفت: نحوه توزیع مواد غذایی به زلزله زدگان نسبت به روز گذشته بهبود یافته، اما همچنان به کمک‌های مردمی نیازمندیم.
به گزارش صبح محلات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان؛ هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه درباره آخرین جزئیات عملیات آواربرداری از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، اظهار کرد: از دیروز عملیات آواربرداری آ‌غاز شده است و بازسازی منازل خسارت دیده توسط بنیاد مسکن انجام می‌شود.

وی افزود: مسئولیت بازسازی منازل خسارت دیده به سپاه و سایر دستگاه‌ها از جمله ستاد اجرایی فرمان امام واگذار شده است.

بازوند ادامه داد: در هر دو شهرستان حادثه دیده استان کرمانشاه، نماینده ویژه استانداری حضور دارد، همچنین علاوه بر فرمانداران یکی از مدیران کل استانداری در مناطق مورد نظر مستقر شدند و به طور کلی وضعیت را تحت کنترل قرار داده‌ایم.

استاندار کرمانشاه گفت: نحوه توزیع مواد غذایی به زلزله زدگان نسبت به روز گذشته بهبود یافته و همه امکانات رفاهی و خدماتی هم در مناطق زلزله زده فراهم است.

وی بیان کرد:‌ با توجه به قدرت زلزله و خسارت وارد شده هنوز به کمک‌های مردمی نیازمندیم، اما در این شرایط نیاز به آب بسته بندی شده از جمله کالاهای اساسی برای حادثه دیدگان است.

بازوند درباره وصل شدن آب و برق مناطق زلزله زده خاطرنشان کرد: آب و برق شهرستان سر پل ذهاب کاملا وصل شده است، اما هنوز 60 درصد آب و برق روستاهای این شهرستان وصل شده و مابقی هم امروز وصل خواهد شد.
تگها: صبح محلات, بنیاد مسکن و سپاه, مسئول بازسازی, منازل, خسارت, کرمانشاه, کمک‌های مردمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *