افراد زیادی خواستار اعزام به مناطق زلزله‌زده غرب کشور هستند/آموزش نظامی 100هزار نفر طی یک سال اخیر

24 آبان 1396 کد خبر : 988619900 | بازدید : 3557


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تا شب گذشته از سراسر ایران از من درخواست می‌کردند تا به مناطق زلزله زده اعزام شوند.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری هفته بسیج مستضعفین که امروز (چهارشنبه24 آبان) برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت ایام آخر ماه صفر و نیز حادثه زلزله کرمانشاه اظهار کرد: داغ زلزله کرمانشاه بر دل همه ملت نشسته و التیام آن به نوع کمک ملت باز می‌گردد.

سردار غیب‌پرور گفت: از دولتمردان و بسیجیان و ارتش قهرمان و پاسداران سبزپوش که از اولین لحظه در صحنه بودند متشکرم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: تا شب گذشته از سراسر ایران از من درخواست می‌کردند تا به مناطق زلزله زده اعزام شوند و خیلی از افراد هم خودشان برای کمک رفتند.

وی با بیان اینکه شعار امسال هفته بسیج، بسیج مظهر مردم سالاری دینی است، تصریح کرد: ما اعتلای بسیج را در چهار حوزه دفاع، فرهنگ، علم و خدمت رسانی دنبال می‌کنیم.

سردار غیب‌پرور با تأکید بر اینکه همه آحاد ملت باید در موضوع دفاع سهم داشته باشند،گفت: در یک سال گذشته صدهزار نفر را در قالب ۴۳۰ گردان در ابعاد نظامی آموزش تکمیلی داده‌ایم که این موضوع به توانمندی‌های قبلی ما اضافه شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بسیج تا زمانی می‌تواند نقش آفرین باشد که ما به بسیجی بودن آن معتقد باشیم.

وی با بیان اینکه در حوزه خدمت‌رسانی ما به عنوان بسیج نمی‌توانیم بنشینیم و نگاه کنیم، اذعان داشت: من از روز اول کاری گفته‌ام که ما دور خود دیوار نمی‌کشیم و همکاری با بخش‌های مختلف دولت جزء اصول کاری این سازمان است که یکی از این حوزه‌هاعلمی است.
تگها: صبح محلات, افراد, اعزام, مناطق زلزله‌زده, غرب کشور, آموزش نظامی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *