سپاه، هم مدافع از ملت و هم مهاجم به تروریست‌هاست/ همواره به وجود این نهاد افتخار می‌کنیم

18 مهر 1396 کد خبر : 988619340 | بازدید : 421

سخنگوی دولت گفت: سپاه هم مدافع از ملت و مهاجم به تروریست‌هاست، به وجود آن افتخار می‌کنیم و استمرار و قوت او را قوت ملت می‌دانیم.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز سه‌شنبه(18 مهر) در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان، درباره لفاظی های آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و طرح قرار دادن نام آن در لیست گروه های تروریستی، گفت: مواضع دولت نسبت به سپاه روشن است، سپاه ارگانی رسمی انقلابی و ارزشی نظام است و یکی از مولفه های قدرت برای دفاع از ملت و مورد احترام است.

 

وی افزود:  مردم هیچگاه ایثار و شجاعت سپاه را در دفاع از کشور و مردم فراموش نمی کنند، جهان باید با چشم واقع بینانه باید دفاع سپاه را از تهاجم تروریستهای به ویژه داعش تایید کند که می‌کند.

 

سخنگوی دولت ادامه داد: سپاه هم مدافع از ملت و مهاجم به تروریست هاست؛ اگر آمریکا این اقدام را انجام دهد خودش را در صف تروریست ها قرار می دهد.

 

نوبخت بابیان اینکه همه باید به سپاه مباهات کنیم و جهان و بشریت هم باید از سپاه قدردان باشند، اظهار کرد: هرکشوری که بخواهد نسبت به سپاه این موضع را داشته باشد در موضع با تروریست ها مشترک می شود. ما همواره به وجود سپاه افتخار می‌کنیم و استمرار و قوت او را قوت ملت می دانیم.

 

وی بیان کرد: عزم دولت بر این است که در بحث هزینه‌های جاری انقباضی عمل کند و جاری‌ها را محدود کند، البته تلاشمان این نیست که حقوق‌ها را محدود کنیم.
تگها: صبح محلات, سپاه، مدافع, ملت, مهاجم, تروریست, نهاد, افتخار

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *