مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله:

جهادگران بسیجی بار کم‌کاری برخی مسئولان را در محرومیت‌زدایی به دوش می‌کشند

16 شهریور 1396 کد خبر : 988618773 | بازدید : 363

صبح محلات_مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت: جهادگران بسیجی در قالب اردوهای جهادی در روستا‌های محروم جور کم کاری برخی مسئولان را در حمایت از محرومان و محرومیت زدایی را می‌کشند.

 

حجت الاسلام محمدولی رضوی راد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: افزایش بصیرت و آگاهی در بین مردم را زمینه ساز بسته شدن راه‌های سوءاستفاده کفار و مستکبران از جهل و نادانی امت‌ها دانست و گفت: هر زمان جهل و نادانی گسترش پیدا کند، فساد نیز زیاد خواهد شد، فساد مالی، حقوق نجومی با سوءاستفاده از جهل مردم میسر خواهد شد. امام خمینی(ره) قیام کرد تا اشرافی گری از میان برود ولی امروز افرادی با خوی اشرافی گری در سطوح مدیریتی به این آرمان امام(ره) خیانت می‌کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله ادامه داد: مروجین تجمل پرستی، اشرافی گری و بی بند و باری به دنبال جهالت و ناآگاه ماندن مردم هستند و انقلاب اسلامی و نهضت امام خمینی(ره) به دنبال از میان بردن این فرهنگ‌های غلط بود که بصیرت برای مقابله با همین فرهنگ‌های غلط لازم است.

 

برخی مسئولان غرب‌زده بیشتر از ایمان به خدا به رابطه با کدخدا امید بسته اند

این استاد حوزه و دانشگاه، اعتماد واقعی امام(ره) به خدا را برگرفته از ایمان و بصیرت ایشان دانست و بیان کرد: امام راحل در سال ۴۲ تنها با تکیه و ایمان به خدا، علیه جهل قیام کرد. زندان و تبعید امتحاناتی الهی بود چرا که کسی که می خواهد رهبری جامعه را برعهده بگیرد باید از امتحانات سربلند خارج شود.

رضوی راد مطرح کرد: امام خمینی(ره) به امداد و یاری خدا باور داشت ولی متاسفانه امروز عده‌ای غرب زده حتی در جایگاه مسئولیت در جمهوری اسلامی به یاری خداوند باور ندارند و به دنبال رابطه با کدخدا و شیطان هستند.

وی با اشاره به اینکه اگر یاری خدا را باور کنیم خداوند از ما حمایت و پشتیبانی خواهد کرد، گفت: امام(ره) با تکیه بر خدا توانست شاه به عنوان ژاندارم منطقه را سرنگون و بعد هم در مقابل آمریکا ایستادگی کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله تصریح کرد: محاصره اقتصادی و تحریم چیز جدیدی نیست، از بدو انقلاب و آغاز جنگ دست ما خالی بود و کشورهای اروپایی و غربی چیزی به ما نمی‌دادند ولی در زمان جنگ به واسطه ایمان به یاری خداوند، پیروزی‌های پی در پی را شاهد بودیم و خدا بنا بر وعده خود در قرآن در زمان سختی ما را یاری خواهد کرد.

 

دشمن از شهادت طلبی جوانان ایرانی هراس دارد

رضوی راد در خصوص کسانی که در راستای کمرنگ شدن فرهنگ جهاد و شهادت تلاش می‌کنند بیان کرد: برخی به دنبال حذف فرهنگ شهید و شهادت از جامعه امروز ما هستند و همه باید بدانند جامعه ما امروز چیزی جز فرهنگ شهادت برای مقابله با دشمن ندارد و دشمن نیز از ایمان و شهادت طلبی جوانان ما می‌ترسد.

وی تاکید کرد: دشمن از شهید حججی‌های می‌ترسد، که سر خود را فدا می‌کنند اما عزت خود را نگه می دارند. متاسفانه برخی از کسانی که در سایه امنیت خون شهدا در جامعه زندگی می‌کنند، در راستای تضعیف فرهنگ شهید و شهادت گام بر می‌دارند و چنین افرادی یا جاهل و نادان هستند و یا خائن به نظام، کشور و انقلاب.

 

ورود نیروهای مومن و انقلابی به عرصه‌های مختلف زمینه ساز حل مشکلات جامعه

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله، مشکلات امروز جامعه و کشور را نشات گرفته از غرب گرایی و لفاظی دانست و بیان کرد: در طول سال‌های انقلاب ورود نیروهای انقلابی و مطیع امر امام(ره) و رهبری در صحنه‌های مختلف زمینه ساز حل مشکلات جامعه بوده و راه نجات جامعه دست کسانی است که مسئولیت بسط و گسترش فرهنگ شهادت و شهادت طلبی و بصیرت افزایی در جامعه را بر عهده دارند.

رضوی راد، فراموشی غدیر را زمینه ساز حادثه کربلا دانست و گفت: امروز عده‌ای به دنبال فراموش شدن غدیر و کربلا در جامعه هستند و این خطری بزرگ برای جامعه، دین و انقلاب اسلامی است. جمهوری اسلامی علیرغم توطئه‌های دشمنان به سرکردگی آمریکا و اسرائیل توانسته با تکیه بر رهبری و خدا باوری امروز سربلند باشد و این نیز از خدمات نیروهای انقلابی است.

 

جهادگران بسیجی جور کم‌کاری برخی مسئولان را در محرومیت‌زدایی می‌کشند

وی ادامه داد: جهادگران بسیجی در قالب اردوهای جهادی در روستا‌های محروم جور کم کاری برخی مسئولان را در حمایت از محرومان و محرومیت زدایی را می‌کشند.

رضوی راد تصریح کرد: تمامی کارهای بزرگ انجام شده در نظام و انقلاب به دست نیروهای مومن و انقلابی به نتیجه رسیده است و هر جا شاهد فساد اقتصادی و اجتماعی و حقوق نجومی هستیم پای عده‌ای غرب زده که تنها به دنبال رسیدن به غرب هستند در میان است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در خاتمه، کسانی را که نگاه اعتقادی و ایمانی ندارند و به غرب به عنوان کعبه آمال نگاه می‌کنند و غرب را کدخدا می‌دانند را خائن به جامعه و انقلاب خطاب و خاطر نشان کرد: همانطور که امام(ره) فروپاشی کمونیست را اعلام کرده بود، امروز نیز رهبر انقلاب وعده نابودی اسرائیل را داده است و این اتفاق البته با ایستادگی و مبارزه با ظلم رخ خواهد داد چرا که نابودی ظلم و پیروزی مستضعفین از وعده‌های خداوند است.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله, اردوهای جهادی, جهادگران بسیجی, محرومیت زدایی, نیروهای انقلابی, فساد مالی و اخلاقی, حقوق نجومی, اشرافی گری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *