توضیحات نماینده‌ای که با یک مامور پلیس راهور درگیر شد

9 مرداد 1396 کد خبر : 988618262 | بازدید : 166

امروز صبح یکی از نمایندگان مجلس بدون داشتن مدارک لازم قصد ورود به منطقه ویژه فرودگاه را داشت که بعد از مخالفت یکی از ماموران راهنمایی وی را مورد ضرب و شتم قرار داد.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز صبح خبر درگیری یک نماینده مجلس با مأمور پلیس راهور در فرودگاه مهرآباد تهران، در رسانه‌ها منتشر شد، گویا این نماینده تصمیم داشته تا همراه 2 نفر دیگر سوار بر خودرو به منطقه ویژه فرودگاه مهرآباد وارد شود که بدلیل همراه نداشتن مدارک شناسایی، مأمور پلیس راهور از ورود آن‌ها به این بخش ممانعت به عمل می‌آورد.

 

سرانجام بعد از گذشت مدت زمانی اجازه ورود این نماینده به منطقه ویژه صادر می شود اما این نماینده مجلس از خودرو پیاده شده و با ضربه به صورت مأمور، اقدام به ضرب و شتم می‌کند که منجر به شکستن بینی این مأمور راهنمایی و رانندگی می‌شود. بعد از ساعاتی مشخصاتی از این نماینده مجلس منتشر می شود.

 

این آقای نماینده با شناسه «ح-ک» معرفی شده و عنوان می گردد نماینده‌ای از حوزه انتخابیه در یکی از استان‌های غربی کشور است . موضوعی که به نظر می رسد پیدا کردن نام وی را آسان می کند.

 

در چهار استان آذربایجان غربی،کردستان، کرمانشاه و ایلام تنها یک نماینده با شناسه " ح - ک" وجود دارد که آن هم حمد ا... کریمی نام دارد. نماینده ای که البته خود خیلی زود به توضیح ماجرای رخ داده پرداخت.

 

حمدالله کریمی گفت که در دفاع از حرمت ناموس خود با مامور راهور درگیر شده و اعلام کرد فیلم این درگیری هم در دوربین‌های حفاظتی و هم در تلفن همراهش وجود دارد.

 

وی خاطر نشان کرد: تا این لحظه قصد انتشار این فیلم را ندارد.

 

این نماینده مجلس ادامه داد:من هیچگاه نخواستم بی قانونی انجام دهم و به محض اینکه دریافتم امکان ورود با خودرو شخصی به محدوده تاکسی‌های مقابل ورودی ترمینال را ندارم، پیاده حرکت کردم، اما نمی‌دانم به چه دلیل ماموران راهنمایی و رانندگی مانع همسر من شدند.

 

اکنون با طرح روایتی جدید از این ماجرا توسط وی همگان منتظر روشن شدن ابعاد ماجرا هستند.

 
تگها: صبح محلات, توضیحات, نماینده‌, مامور, پلیس راهور, درگیر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *