اصرار معاون وزیر نفت به نمایندگان برای امضای نامه تقدیر از زنگنه/ هیات رئیسه اسامی را منتشر کند

1 مرداد 1396 کد خبر : 988618124 | بازدید : 1481

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه هیات رئیسه باید اسامی امضا کنندگان نامه تقدیر از وزیر نفت را منتشر کند، گفت: معاون پارلمانی وزیر نفت با اصرار از نمایندگان می‌خواست تا این نامه تقدیر را امضا کنند.

به گزارش صبح محلات به نقل ازفارس,هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایزه و باغ ملک در مجلس شورای اسلامی  گفت: معاون پارلمانی وزیر نفت با تهیه نامه تقدیر و تشکر از وزیر نفت از نمایندگان در صحن علنی مجلس با اصرار می‌خواست تا این نامه را امضا کنند.

 

وی با در رودربایستی قرار دادن نمایندگان از آنها می‌خواست که نامه تقدیر از عملکرد بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت را امضا کنند.

 

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: معاونان پارلمانی سایر کارکنان وزارتخانه‌ه جایشان در صحن مشخص است هیات رئیسه نباید اجازه دهد که معاونین پارلمانی و سایر کارمندان وزارتخانه‌های مختلف در صحن و در میان نمایندگان رفت و آمد داشته باشند.

 

خادمی در پایان با بیان اینکه هیات رئیسه باید اسامی امضاکنندگان نامه تقدیر از وزیر نفت را منتشر کند، خاطرنشان کرد: اگر نامه‌تقدیری هم بناست تا امضا شود باید توسط نمایندگان تهیه و تدوین و امضاهای آن در صحن جمع‌آوری شود.
تگها: صبح محلات, معاون وزیر نفت, نمایندگان, امضای نامه, تقدیر, زنگنه, هیات رئیسه, اس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *