عملکرد تیم اقتصادی دولت قابل قبول نیست/حضور جوانان در کابینه ضروری است

22 تیر 1396 کد خبر : 988617991 | بازدید : 399

نماینده فلاورجان در مجلس گفت: اگر جای رئیس جمهور بودم تغییراتی در حوزه اقتصادی عمال می‌کردم.

به گزارش صبح محلات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان,سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان درباره تشکیل کابینه دولت دوازدهم و تغییر و ابقای وزرا، اظهار داشت: دولت در حوزه اقتصاد عملکرد قابل قبولی نداشته و اگر من بجای رئیس جمهور بودم قطعا تغییراتی در حوزه اقتصادی اعمال می‌کردم.

 

وی افزود: از رئیس جمهور درخواست می‌کنم در تشکیل کابینه دوازدهم از جوانان استفاده کند، اوایل انقلاب جوانترین وزرا امور را اداره می‌کردند حتی در زمان جنگ هم فرماندهان جنگی ما از جوانان بودند.

 

موسوی لارگانی با بیان اینکه در گذشته با اعتماد به جوانان توانستیم کشور را بخوبی اداره کنیم، تصریح کرد: معتقدم نباید این طور تصور کرد که جوانان تجربه ندارند، به کمک جوانان بحث انرژی هسته‌ای با موفقیت به پیش رفت و در مسائل موشکی هم جوانان به علوم ارزشمند و تولیدات قابل توجه دست پیدا کردند.

 

نماینده مردم فلاورجان گفت: باید خانه تکانی جدی در دولت انجام شود، شاید 4 یا 5 نفر از وزرا بتوانند در دولت ابقا شوند اما نهایتا رئیس جمهور در این باره تصمیم گیر خواهد بود.

 

وی بیان داشت: اگر قرار بود وعده‌های دولت عملیاتی شود با این کابینه قطعا محقق می‌شد، مسائل مربوط به اشتغال، آب و موسسات مالی و اعتباری در کشور باید حل شود. 

 

 
تگها: صبح محلات, عملکرد, تیم اقتصادی, دولت, قابل قبول, جوانان, کابینه, ضروری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *