مجری ایرانی-آمریکایی «سی‌ان‌ان» به دلیل انتقاد از ترامپ اخراج شد

20 خرداد 1396 کد خبر : 988617419 | بازدید : 1614

شبکه خبری سی‌ان‌ان روز جمعه اعلام کرد همکاری خود را با «رضا اصلان»، مجری ایرانی-آمریکایی برنامه هفتگی «Believer» قطع کرده است.

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه خبری سی‌ان‌ان روز جمعه اعلام کرد همکاری خود را با «رضا اصلان»، مجری ایرانی-آمریکایی برنامه هفتگی «Believer» قطع کرده است. 

 

«اصلان» بعد از حملات تروریستی شنبه هفته گذشته روی پل «لندن بریج»، در پایتخت انگلیس به تندی از دونالد ترامپ، رئیس‌‌جمهوری آمریکا انتقاد کرده بود.

 

وی در حساب کاربری‌اش در توئیتر ترامپ را «مایه شرم بشریت» خوانده بود و با استفاده از کلمه‌ای توهین‌آمیز به او حمله کرده بود.

 

ترامپ دقایقی بعد از وقوع حمله تروریستی در انگلیس از صادق خان، شهردار مسلمان لندن انتقاد کرده و گفته بود وقوع چنین وقایعی بر طرح او برای منع ورود اتباع چند کشور مسلمان از جمله ایران به خاک آمریکا صحه می‌گذارند.

 

یک سخنگوی شبکه خبری سی‌ان‌ان گغت: «سی‌ان‌ان تصمیم گرفته که تولید مجموعه Believer را با رضا اصلان ادامه ندهد. برای رضا و تیم تولید او بهترین آرزوها را داریم.»

 

این دومین بار طی 9 روز گذشته است که سی‌ان‌ان یکی از نیروهایش را به دلیل توهین به ترامپ اخراج می‌کند. این شبکه خبری هفته گذشته اعلام کرد که با «کتی گریفین» کمدین مشهور آمریکایی قطع ارتباط کرده است.

 

گریفین اخیراً تصویری از خود را در حالی که یک ماسک خونین از چهره دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در دست داشت، منتشر کرده بود. 

 

 
تگها: صبح محلات, مجری, ایرانی, آمریکایی, «سی‌ان‌ان», انتقاد, ترامپ, اخراج

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *