باید پرونده‌ مفاسد میرزاده و فرزندانش به دستگاه قضایی ارجاع شود/ ولایتی تاکنون نجابت به خرج داده است

10 خرداد 1396 کد خبر : 988617310 | بازدید : 2954

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: باید پرونده‌ تخلفات میرزاده و فرزندانش در دانشگاه آزاد به دستگاه قضایی ارجاع شود.

 

به گزارش صبح محلات، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اظهارات دکتر ولایتی درباره مسائل چند وقت اخیر دانشگاه آزاد و مفاسد رئیس سابق دانشگاه آزاد و فرزندانش در این دانشگاه، اظهار داشت: اظهارات امروز آقای ولایتی بسیار بهت‌آور و تأسف‌انگیز بود. چگونه فرزندان و آقازاده‌ها این‌گونه امکانات عمومی و مردمی را به‌بازی‌ می‌گیرند و فسادهایی در دانشگاهی مانند دانشگاه آزاد که با پول مردم و دانشجویان اداره می‌شود، انجام می‌دهند؟

 

وی افزود: دانشگاه آزاد یک خانواده چندمیلیونی است که در آن دانشجویان، اساتید و کارکنان عضو هستند. چرا باید عده‌ای این‌گونه رفتار کنند، آن دانشگاه را ملک شخصی خود بدانند و با سرنوشت این  یک میلیون خانواده به این شکل برخورد کنند؟

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری این نکته که اظهارات آقای ولایتی واقعاً بهت‌آور و ناراحت کننده بود، تصریح کرد: به‌اعتقاد بنده آقای ولایتی طی چند ماه اخیر نجابت به خرج دادند و تنها براساس فشارهایی که از سوی برخی افراد و گروه‌ها وارد شده به بیان گوشه‌ای از اقدامات و مفاسد رخ‌داده در دانشگاه آزاد اشاره کردند. اینکه آقازاده‌ای در عزل و نصب‌های دانشگاه آزاد نقش داشته باشد، به هیچ وجه پذیرفتنی و قابل دفاع نیست.

 

سلیمی با اشاره به ضرورت ورود قوه قضائیه به پرونده مفاسد دانشگاه آزاد طی مدیریت میرزاده، گفت: مجلس نیز در تحقیق و تفحصی برخی از مفاسد این دانشگاه را در دوره‌های قبل روشن کرد، به‌نظر، قوه قضائیه باید به پرونده‌های اخیر این دانشگاه ورود کند. باید پرونده‌ تخلفات میرزاده و فرزندانش در دانشگاه آزاد به دستگاه قضایی ارجاع شود.

 

وی در پایان گفت: ای‌کاش کمیته حقیقت‌یابی تعیین شود و حقایق موجود در دانشگاه آزاد را برای افکار عمومی، مردم و خانواده میلیونی دانشگاه آزاد اعلام کند.

 

 

انتهای پیام/*

 
تگها: صبح محلات, علیرضا سلیمی, عضو کمسیون آموزش, رسیدگی به تخلفات میرزاده, دانشگاه آزاد

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *