عده‌ای هنوز آمریکا را منجی خود می‌دانند/دولت ضعیف، خسته و بسته توان تحول‌آفرینی ندارد

7 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988616808 | بازدید : 198

عضو شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: اگر مدیریت ضعیف، خسته و بسته نباشد، باید تحول ایجاد کند نه اینکه به کشور صدمه بزند. مدیریت اشتباه را امروز همه مردم متوجه شده اند.

به گزارش صبح محلات به نقل از  دیار آفتاب؛ حجت الاسلام محمدرضا آشتیانی، عضو شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب در مراسم افتتاح ستاد مرکزی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در استان مرکزی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی است اما برای اقتصاد مردم نیز برنامه دارد.

 

وی اظهار کرد: مدیربت صحیح، مدیریتی است که به تمام شئون زندگی مردم توجه کند و برای سفره های مردم نیز برنامه ای صحیح داشته باشد که این امر با مدیریت بسته، خسته و نشسته برخی مسئولان امکان پذیر نیست.

 

عضو شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران حاصل ایثار صدها هزار شهید است، گفت: اما امروز عده ای از مسئولان آمریکا را منجی خود می دانند.

 

آشتیانی ادامه داد: در چند سال اخیر ارزش ها له شده اند و ارزشی باقی نمانده است که به آن تعدی و دهن کجی نشده باشد.

 

وی تصریح کرد: متاسفانه آن کسی که وعده رفع بیکاری و حل مشکلات اقتصادی را داده بود امروز موفق نبوده است.

 

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: اگر مدیریت ضعیف، خسته و بسته نباشد، باید تحول ایجاد کند نه اینکه به کشور صدمه بزند. مدیریت اشتباه را امروز همه مردم متوجه شده اند.

 

آشتیانی گفت: کدام خانواده است که درگیر مسئله بیکاری نباشد؟ در گیر مخارج ازدواج فرزندانش و مسکن نباشد؟ آیا این مشکلات برای اندیشمندان مسئولیت آفرین نیست؟

 

وی با اشاره به افزایش بدهی ایران به کشورهای خارجی خاطرنشان کرد: امروز بدهی ایران به سایر کشورها پنج برابر شده است که این امر ناشی از مدیریت ناصحیح است.

 
تگها: صبح محلات, عده, آمریکا, منجی, دولت ضعیف، خسته و بسته, توان, تحول‌آفرینی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات