عارف: جهانگیری نامزد شده که اگر لازم شد، کار را دنبال کند

29 فروردین 1396 کد خبر : 988616712 | بازدید : 1299

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور آقای جهانگیری در انتخابات طبیعی است که اگر به هر دلیلی لازم شد کار را دنبال کند.

به گزارش صبح محلات به نقل ازخبرنگار مهر، محمدرضا عارف در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جمع خبرنگاران با توصیه به نامزدهای انتخابات برای رعایت اخلاق انتخاباتی اظهار داشت: مبنای انقلاب ما اخلاق بوده و امیدواریم همه گروه ها و جریان ها قانون و اخلاق را مبنای حرکت خود قرار دهند.

 

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی انتقادهای مراجع از ثبت نام های بی رویه و گسترده در انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدواریم با تفاهم میان شورای نگهبان، دولت و مجلس این موضوع به شکل قانونمند حل شود.

 

رئیس فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: دولت هم باید در لایحه جامع انتخاباتی این موضوع را لحاظ کند و اگر لحاظ نکند خودمان طرح می دهیم.

 

عارف در ادامه در پاسخ به سوالی درباره نحوه بستن فهرست اصلاح طلبان در انتخابات شوراها با توجه به نامزد شدن برخی اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان اظهار داشت: اعضایی که در شوراها ثبت نام کرده اند در بستن فهرست نقشی نخواهند داشت و گفته ایم که در جلساتی که در استان ها تصمیم گیری می کنند نامزدها به هیچ وجه شرکت نکنند.

 

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره ثبت نام برخی اصلاح طلبان در  انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: حضور افراد طبیعی است و نمی توان جلوگیری کرد، اما نامزد اصلی ما آقای روحانی است و امیدواریم با حضور فعال وی و انسجامی که ما داریم، رای ایشان در دوره دوم بیشتر شود.

 

رئیس فراکسیون امید مجلس همچنین درباره نامزدی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در انتخابات ریاست جمهوری نیز گفت: حضور آقای جهانگیری طبیعی است که اگر به هر دلیلی لازم شد، کار را دنبال کند.
تگها: صبح محلات, عارف, جهانگیری, نامزد, دنبال

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *