رفسنجانی چهره نفاق را برملا کرد

21 دی 1395 کد خبر : 988615334 | بازدید : 115

رئیس دادگستری استان مرکزی گفت: هاشمی رفسنجانی لیبرالیسم را در کشور از بین برد و موجب برملا شدن چهره نفاق شد.

 

به گزارش صبح محلات حجت‌الاسلام قاسم عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، در مورد نقش هاشمی در پیروزی انقلاب و بعد از آن گفت: رفسنجانی با نقش آفرینی در حوزه‌های مختلف همچون ریاست مجلس شورای اسلامی، مسئولیت در مجلس خبرگان رهبری و ... موجب از بین رفتن لیبرالیسم در کشور و حتی برملا شدن چهره نفاق شد.  

 

وی افزود: بعد از اینکه بنی صدر با کمک جریان‌های نفاق روی کار آمد، هاشمی با روشنگری‌های خود در ارتباط با انقلاب توانست عمق انقلاب را برای مردم تبیین کند. او در کنار رهبر انقلاب در قالب سخنرانی‌ها و جلسات متعدد روشنگرانه توانست ابعاد جنایت‌های منافقین را برای مردم واضح و روشن سازد.

 

وی با بیان اینکه سخنرانی‌های هاشمی هیچگاه نباید فراموش شود، تصریح کرد: با مرور بر این سخنان شاهد خواهیم بود که او بیشترین و تندترین و سخت‌ترین مواضع را علیه دشمنان انقلاب در برهه‌ای از زمان که برای تثبیت انقلاب لازم بود از خود نشان می‌داد.  

 

عبدالهی ادامه داد: بعد از عزل بنی‌صدر، دیوان عالی کشور وارد شد و رای عدم کفایت او را صادر کرد و انقلاب وارد مرحله دیگری شد. در این برهه منافقین از انقلاب و مملکت به دور افتادند و دشمنی‌های آنها را نباید فراموش کنیم.

 

رئیس دادگستری استان مرکزی اظهار کرد: امروز بدخواهان کشور و انقلاب فضای سیاسی را در برخی از نقاط آلوده می‌کنند و حتی در خارج از کشور می‌خواهند از فوت این عالم بهره‌برداری سیاسی کنند. منافقین باید برگردند و ببینند که چه کسی موجب رسوایی آنها شد و مجبور شدند به خارج از کشور اسباب کشی کنند.

 

وی ادامه داد: چگونه می‌توان نقش او را در کشور انکار کرد در صورتیکه در تمام دوران جنگ و انقلاب، امام راحل به عنوان فرمانده کل قوا مسئولیت جنگ را بعد از بنی‌صدر به رفسنجانی تفویض کردند چراکه مسئولیت بزرگ و راهبردی در ارتباط با جنگ داشت.

 

این مقام مسئول گفت: دوراندیشی و تفکرات عالی و ارتباطات خاصی که هاشمی رفسنجانی علیرغم تحریم‌های زمان جنگ برقرار کرد موجب ورود سلاح‌هایی به کشور شد و توانستیم در برخی مواقع جریان جنگ را برعکس کنیم.

 

عبدالهی اظهار کرد: با کمک این رشادت‌ها زمانی که صدام لشگرکشی کرده و قسمت های غرب و جنوب کشور را اشغال کرده بود، هاشمی توانست بین جبهه‌های مختلف اتحاد ایجاد و پیروزی‌هایی را به ثمر برساند. از این رو در پایان یافتن جنگ نیز نقش حساس او انکار ناپذیر است.

 

وی در ادامه گفت: بعد از فوت امام راحل در زمان تثبیت رهبری، هاشمی منصفانه و به حق گام برداشت و اگر سخنرانی و روشنگری وی در خصوص تعیین رهبری در مجلس خبرگان نبود شاید سرنوشت کشور به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

 

رئیس دادگستری استان مرکزی افزود: زیرساخت‌های کشور بعد از انقلاب در زمان ریاست جمهوری وی پیگیری و ساخته شد. سدسازی‌ها، پایه‌ریزی پتروشیمی و پالایشگاه و بسیاری از صنایع مادر در کشور توسط او ساخته و راه اندازی شدند.

 

عبدالهی با تاکید بر اینکه امروز باید قدری روی پای خود بایستیم، بیان کرد: رویکرد اقتصاد مقاومتی در آن زمان از شعار‌های هاشمی بود و معتقد بود اگر می‌خواهیم در مقابل قدرت‌ها بایستیم باید کشور را بسازیم و اقتصاد خود را تقویت کنیم و اگر می‌خواهیم فقیر نداشته باشیم باید اقتصاد کشور قوی باشد.

 

وی در پایان اظهار کرد: تفکرات اقتصادی وی در آن برهه واقعا مشکل‌گشا بود و امروز نیز شاهد اثرات مثبت آن هستیم. با ارتحال وی ثلمه‌ای به انقلاب اسلامی وارد شده است.
تگها: صبح محلات, رفسنجانی, نفاق, رئیس دادگستری, استان مرکزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *