عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

واکنش به نقض برجام بر اساس گفتمان رهبری باشد/ نباید مرتکب اشتباه شد

13 آذر 1395 کد خبر : 988615092 | بازدید : 2741

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری بارها به بدعهدی آمریکا اشاره کرده بودند، تمدید تحریم ها و نقض برجام بار دیگر بدعهدی آمریکا را ثابت کرد.

 

به گزارش صبح محلات؛ محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خمین نیوز با اشاره به تمدید تحریم ها علیه ایران گفت: همانطور که مقام معظم رهبری بارها به بدعهدی آمریکا اشاره کرده بودند، تمدید تحریم ها و نقض برجام بار دیگر بدعهدی آمریکا را ثابت کرد.

 

وی افزود:کشور ایران با هدایت های رهبر معظم انقلاب و همچنین نظرات افرادی که در این تصمیم گیری دخیل هستند متناسب با اقدام امریکا تصمیم گیری خواهد کرد.

 

رضایی ادامه داد:آمریکا با این رفتار به دنبال ایجاد تفرقه بین احزاب کشور است پس باید مسئولین و احزاب هوشیار باشند و با اتحاد بیشتر در این رابطه تصمیم گیری کنند.

 

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه این توافق بین المللی بوده و تنها با آمریکا نبوده است پس باید طوری تصمیم گیری کرد که به مصلحت کشور باشد.

 

وی افزود: در این تصمیم همانطور که گفته شد باید گفتمان و هدایت های رهبری محور قرار گیرد و باید با هماهنگی طوری تصمیم گیری شود که منافع ملی در نظر گرفته شود و نباید مرتکب اشتباه شد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, برجام, نقض برجام, تمدید تحریم های آمریکا

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *