رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار:

هدف از ایجاد گروه‌های تکفیری، حفظ امنیت رژیم صهیونیستی بود

21 بهمن 1396 کد خبر : 9886110832 | بازدید : 1311

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: گروه‌های تکفیری و تروریستی برای رهایی رژیم صهیونیستی از حلقه محاصره و و حفظ حیات این رژیم غاصب به واسطه حمایت آمریکایی‌ها ایجاد شد ولی به فضل الهی و ایثار جبهه مقاومت این طرح با شکست مواجه شد.

 

به گزارش صبح محلات؛ به نقل از نارخبر، حجت الاسلام مهدی طائب رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار در جمع نمازگزاران و مردم مسجد محمد رسول الله(ص) ساوه با اشاره به آیه ۳۸ سوره محمد(ص) و سخن پیامبر درباره ایرانیان گفت: در این آیه پیامبر اسلام(ص) خطاب به اصحاب می فرماید« ای مسلمانان! اگر به نعمت اسلام ارج ننهید و از آن روی گردان شوید، خداوند مأموریت پاسداری از اسلام را به گروهی دیگر می سپارد که همانند شما نخواهند بود».

 

وی افزود: خداوند، ایرانیان را انتخاب کرده است تا با کمک سایر رزمندگان اسلام در محور مقاومت، مقدمات ظهور را مهیا کنند؛ برای اینکه در ظهور حضرت مهدی(عج) تعجیل شود باید بسترسازی لازم برای آن انجام شود و نابودی اسرائیل از مقدمات این مهم است که امام راحل برای ما هدف گذاری کرده است.

 

طائب با اشاره به توسعه محور مقاومت در منطقه بیان کرد: از تهران تا بیت المقدس ۲۵۰۰ کیلومتر فاصله داریم که از این میزان ۲۲۵۰ کیلومتر طی شده است و تنها ۲۵۰ کیلومتر دیگر تا آزادی قدس فاصله داریم.

 

وی ادامه داد: ایران هیچگاه آغازگر جنگ و تهاجم نبوده است و منتظر اقدام تهاجمی اسرائیل غاصب برای نابودی این غده سرطانی هستیم.

 

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار اظهار کرد: گروه‌های تکفیری و تروریستی برای رهایی رژیم صهیونیستی از حلقه محاصره و و حفظ حیات این رژیم غاصب به واسطه حمایت آمریکایی‌ها ایجاد شد ولی به فضل الهی و ایثار جبهه مقاومت این طرح با شکست مواجه شد.

 

وی افزود: با شکست تکفیری ها در سوریه، نتانیاهو دو بار در طول یک ماه، برای اولین بار به روسیه سفر کرد تا رزمندگان ایرانی را راضی کند از مناطق آزاد شده از دست داعش خارج شوند و در نزدیکی مرزهای فلسطین اشغالی نباشند.

 

طائب با اشاره به همراهی روس ها با ایران گفت: روس ها در ابتدای وقایع سوریه متوجه خطر داعش برای «مسکو» نبودند و وقتی از طرف ایران نسبت به این خطر هوشیار شدند، ابتدا به صورت محدود در جنگ حاضر شدند بیشتر متوجه جدی بودن این خطر شدند و همکاری را گسترش دادند.

 

 

 

انتهای پیام/م
تگها: صبح محلات, مهدی طائب, قرارگاه عمار, تشکیل گروه های تکفیری, امنیت رژیم صهیونیستی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات