در دیدار استاندار مرکزی از واحدهای دامپروری «داودآباد» مطرح شد؛

مسئولان نباید خود را تافته جدا بافته از مردم بدانند/دشمنان به‌دنبال تضعیف توان موشکی ایران هستند

14 بهمن 1396 کد خبر : 9886110794 | بازدید : 4156

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه مسئولین نباید خودشان را تافته جدا بافته از مردم بدانند گفت: روزی که این اتفاق در جامعه بیفتد روز تخریب ارزش های انقلاب است.

 

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از اراک امروز؛ سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی شامگاه جمعه در دومین روز از ایام الله دهه فجر در جمع مردم شهر داودآباد با اشاره به اینکه استقامت و پایداری مردم در حفظ و حراست از انقلاب در چهل سال اخیر بی‌نظیر بوده است، گفت: همین استقامت مردم موجب پایداری انقلاب شده است.

 

آقازاده به نقش مردم داودآباد در عرصه های مختلف نظام اشاره کرد و افزود: مردم داودآباد با روحیه انقلابی و جهادی در عرصه‌های مختلف و هر جا که نیاز به حفاظت از انقلاب بوده است در کنار سایر مردم کشور در صحنه حضور داشته‌اند.

 

وی با تاکید بر اینکه شهر داودآباد به عنوان قطب دامداری استان مطرح است، افزود: شهر داودآباد با تولید سالانه پنج هزار تُن گوشت قرمز، ۱۰ درصد از گوشت استان را تولید می کند که این نشان از اراده بزرگ مردم این منطقه در تولید دارد.

 

اولویت مسئولان استانی رفع مشکلات مردم منطقه باشد

 

استانداری مرکزی با اشاره به اینکه دامداران این منطقه با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، بیان کرد: اولویت اول مسئولان استانی باید رفع مشکلات مردم منطقه باشد.

 

آقازاده با تاکید بر اینکه بیماری تب برفکی به دامداران این منطقه خسارات جبران ناپذیری وارد کرده است، گفت: بعد از دهه فجر امسال در جلسه با حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور این مشکل را در خود شهر داودآباد بررسی می کنیم.

 

وی با بیان اینکه رونق کسب و کار و توجه به مسائل اقتصادی از اولویت مسئولان در استان است، بیان کرد: در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد چراکه معتقدیم در سایه رونق تولید است که می توان سایر مشکلات را برطرف کرد.

 

استاندار مرکزی حضور مسئولان در بین مردم را از برکات انقلاب عنوان کرد و افزود: این حضور در دوران رژیم ستم شاهی هیچگاه به این شکل اتفاق نمی افتاد.

 

مردم ولی نعمت مسئولان هستند/ مسئولان نباید خود را تافته جدا بافته از مردم بدانند

 

آقازاده اضافه کرد: مسئولان باید همواره مردم را ولی نعمتان خود بدانند و از هیچ کوششی برای رفع مشکلات آنان دریغ نکنند.

 

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه مسئولان نباید خود را تافته جدا بافته از مردم بدانند، گفت: روزی که این اتفاق در جامعه بیفتد روز تخریب ارزش های انقلاب است.

 

وی اضافه کرد: باید این جمله از امام خمینی(ره) که فرمود «زمانی که کاخ نشینی در برابر کوخ نشینی قرار بگیرد باید فاتحه آن جامعه را خواند.» را مد نظر قرار دهیم تا مسئولان به بیراهه نروند.

 

حضور مسئولان در بین مردم موجب تحکیم پیوند ارزش‌های نظام می‌شود

 

آقازاده اظهار کرد: حضور مسئولان رده‌های مختلف در بین مردم باعث محکم شدن پیوند ارزش‌های نظام خواهد شد.

 

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه تا زمانی که اتحاد و همدلی داشته باشیم هیچ دشمنی نمی تواند در برابر کشور قد علم کند، خاطرنشان کرد: مردم ایران در ۲۲ بهمن بار دیگر اتحاد و همدلی خود را به جهانیان اثبات خواهند کرد.

 

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس​:

دشمن در فضای مجازی به دنبال تغییر دادن افکار جوانان است

 

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی به نقش رهبری امام خمینی(ره) و حضور مردم در دوران انقلاب اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) با درایتی که داشت توانست با بهره گیری از قدرت مردم نظام ستم شاهی را سرنگون و حکومت اسلامی را پایه گذاری کند.

 

کریمی به توطئه های دشمنان برای مقابله به نظام اشاره کرد و افزود: استکبار جهانی همواره با استفاده از ابزارهای مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام بوده است که باید در برابر این توطئه ها هوشیار باشیم.

 

وی با تاکید بر اینکه دشمن در قالب فضای مجازی به دنبال پهن کردن دام برای جوانان است، بیان کرد: دشمنان با انتشار دروغ در فضای مجازی به دنبال این است که جوانان را از مسیر انقلاب و اهداف نظام دور کند.

 

دشمنان به‌دنبال تضعیف توان موشکی ایران هستند 

 

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان از اقتدار ایران هراس دارند، گفت: برای تضعیف قدرت ایران دشمنان به دنبال این هستند تا توان موشکی کشور را زمین‌گیر کنند.

 

کریمی با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال این هستند تا امید و آینده روشنی که برای کشور ترسیم شده است را خدشه‌دار کند، خاطرنشان کرد: همه باید در جهت استقلال و اقتدار کشور تلاش کنیم.

 

در این دیدار برخی از مشکلات شهر داودآباد نظیر مشکلات جاده، سالن ورزشی، دامداران و ... مطرح شد.

 

استاندار مرکزی در سفر به شهر داودآباد از یک مجتمع دامداری و یک کارگاه ریخته‌گری بازدید و همچنین با خانواده شهید محمدعلی محمدی دیدار کردند.

 

انتهای پیام/م
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, حضور مسئولین در میان مردم, رفع مشکلات مردمی, توجه به مردم

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *