آقاتهرانی:

حل مشکلات مدیریت صحیح می‌طلبد/مسئولان نسبت به مطالبات رهبر و مردم پاسخگو باشند

16 دی 1396 کد خبر : 9886110656 | بازدید : 11296

دبیرکل جبهه پایداری گفت: رهبر معظم انقلاب چندین بار برای حل مشکلات اقتصادی از مسئولان مطالبه کردند و حتی در مواردی به دولت راهکار داده اند، مشکلات با مدیریت صحیح قابل حل است.

 

به گزارش صبح محلات؛ حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی، دبیرکل جبهه پایداری و نماینده سابق مجلس در گفتگو با خبرنگار نارخبر، با اشاره به سوءاستفاده دشمنان از غفلت مسئولان گفت: مسئولان باید به وعده های خود عمل کنند تا دشمن سوءاستفاده نکند، دولتمردان در عزل و نصب مدیران، شایسته سالاری را در نظر بگیرند و افراد متعهد و کارآمد را بر سرکار قرار دهند.

 

وی افزود: حرکت دشمن به صورت نرم و فرهنگی است تا ملت را از داخل، دلبسته و وابسته خود کند چراکه از نظر نظامی توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.

 

آقاتهرانی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب چندین بار برای حل مشکلات اقتصادی از مسئولان مطالبه کردند و حتی در مواردی به دولت راهکار داده اند، مشکلات با مدیریت صحیح قابل حل است و مسئولان باید نسبت به مطالبات رهبری و مردم پاسخگو باشند.

 

وی ادامه داد: اگر مسئولان دنیاگرا شوند نمی توانند به درد مردم رسیدگی کنند، صاحب اصلی کشور، همین مردم انقلابی هستند و به احدی اجازه دخالت نمی دهند.

 

دبیرکل جبهه پایداری تصریح کرد: بیشتر اغتشاشگران جوان و درحال تحصیل بودند که هنوز با مشکل بیکاری مواجه نشدند و به نظر می رسد تحت تاثیر تبلیغات منفی رسانه های غربی از طریق ماهواره یا فضای مجازی به خیابان آمده اند.

 

وی افزود: نظام اسلامی ما به خوبی تثبیت شده و مقتدر است ولی مسئولان نباید با کم کاری، سوژه برای تضعیف چهره نظام اسلامی به دشمنان بدهند.

 

 

نمایندگان مجلس در تدوین لایحه بودجه به واقعیات و نیازهای کشور توجه کنند

 

این نماینده سابق مجلس با اشاره به بررسی بودجه سال ۹۷ اظهار کرد: نمایندگان مجلس باید در حین تدوین لایحه بودجه به واقعیات کشور توجه داشته باشند و تفکر بیشتری کنند تا نیاز به منابع صندوق ذخیره ارزی پس از کسری نباشد.

 

وی با تاکید برلزوم توجه مسئولان به مردم ضعیف و متوسط جامعه افزود: در زلزله اخیر کرمانشاه شاهد حضور داوطلبان بسیجی برای خدمت بودیم ولی بعضی مسئولان کمتر بازدید داشتند.

 

 

عامل اصلی دشمنی غرب، قطع منافع مادی دائمی است

 

دبیرکل جبهه پایداری تصریح کرد: مردم نظام را قبول دارند و برای آن خون داده اند ولی مسئولی با عملکرد نادرست را نیز نقد می کنند. انقلاب با تلاش مردم و هدایت امام خمینی(ره) به پیروزی رسید تا به استقلال و آزادی از استکبار برسیم.

 

وی ادامه داد: بیداری اسلامی در منطقه نتوانست مردم کشورهای منطقه را به استقلال برساند زیرا از نعمت ولایت و رهبری که مانع از انحراف شود، بی بهره بودند.

 

آقاتهرانی با اشاره به نگاه مادی غرب به انقلاب اسلامی ایران گفت: آنها کاری به اعمال مذهبی ما ندارند، بلکه دشمنی آنها به دلیل استقلال ایران و قطع شدن منافع دائمی آنها است.

 

وی افزود: دشمنان می دانند بدون رهبری می توان ملت را مانند انقلاب کشورهای عربی منحرف کرد به همین دلیل برای جدایی ملت و رهبری تلاش می کنند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, حجت الاسلام آقا تهرانی, پیگیری مطالبات رهبری, پیگیری مطالبات مردم, دولت, نمایندگان مجلس, مجلس شورای اسلامی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات