«سوری» سازی ایران؛ هدف اغتشاشگران و حامیانشان

نگذاریم دغدغه نان به دغدغه جان و ناموس بدل شود/بحران سوریه از اعتراضات خیابانی برای خواسته‌های معقول شروع شد

12 دی 1396 کد خبر : 9886110634 | بازدید : 4954

اعتراضات خیابانی قرار بود محملی باشد برای پیشرفت سوریه که در نهایت آرامش و امنیت آن را تبدیل به خزان کرد، طرحی که بر اساس آن ‌سوری‌ها برای مطالبه حقوق خود به خیابان‌ها ریختند، غافل از اینکه پای در زمین دشمنی گذاشته‌اند که تنها به حفظ منافع خود می‌اندیشد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیار آفتاب؛ جنگ سوریه یا بحران سوریه از یک سری تظاهرات گسترده و در نهایت درگیری‌های نظامی از ۲۶ ژانویه ۲۰۱۱ (۶ بهمن ۱۳۸۹) تحت تأثیر تحولات سیاسی منطقه آغاز شد.

 

اعتراضات و تظاهرات به ظاهر مدنی که توسط استکبار جهانی و رژیم سعودی طراحی شده بود، طرحی که بر اساس آن  ‌سوری‌ها برای مطالبه حقوق خود به خیابان‌ها ریختند ولی غافل از اینکه پای در زمین دشمنی گذاشته‌اند که تنها به حفظ منافع خود می‌اندیشد.

 

به گفته خود سوری‌ها در یکی از همین اعتراضات خیابانی بود که چند تَن با سوءاستفاده از تجمع، نیروهای نظامی مستقر در صحنه را به رگبار بسته و به‌ تبع این حرکت آنان، نیروهای نظامی هم شروع به تیراندازی می‌کنند.

 

اولین تیر دشمن به هدف می‌خورد و فرصت برای ورود تروریست‌ها و مزدوران داخلی و خارجی فراهم می‌شود، روزهای سیاهی که در کمال ناباوری مردم سوریه آغاز می‌شود.

 

خبر از قتل و غارت و تجاوز به نوامیس مردم هر روز در گوشه گوشه سوریه شنیده می‌شود، زیرساخت‌های سوریه به دست مزدوران داخلی و خارجی نابود می‌شود و مردم سوریه صحنه‌هایی از یک جنگ تمام عیار داخلی را تجربه می‌کنند که جز ندامت برایشان هیچ نداشت.

 

آری هم‌وطن امروز هم دشمنان در پی ویرانه کردن ایران بزرگ و مردم غیورش هستند.

 

هم‌وطن هر جا هر صدای تفرقه‌ای شنیدید که از بلندگوی دشمن هم حمایت می‌شود، بدانید توطئه‌ای تازه است.

 

اغتشاشات و جنگ شهری را تحصیل، تدریس و تجربه کرده و زخم برداشته‌ام که البته به آن افتخار می‌کنم،چراکه باهدف و انگیزه‌ای ماورای مادّی به این افتخار نائل شده‌ام.

 

عزیزان؛ جنگ داخلی سوریه که باعث ناامنی و ویرانی کل کشورش شد، در ابتدا با خواسته‌های معقول و مشروع آغاز گردید.

 

خواهرم، برادرم؛ مطالبات مردمی در این اوضاع بد اقتصادی کاملاً به حق و درست است، پس قصد دفاع از دولت و متولیان خدمت به مردم و زیر سؤال بردن خواسته‌های مردمی را هم ندارم.

 

بسیاری از شعارهای اقتصادی دولت مستقر، عملیاتی نشد و کم نبودند عدّه زیادی از مردم که به وعده‌ها رأی دادند، هوشیاری و بصیرت، شرط رسیدن به مطالبات از راه درست است.

 

مراقب باشیم که دشمن با عوامل داخلی و خارجی به دنبال ایجاد آشوب و سوءاستفاده است.

 

مردم آگاه باشید و از رهبر انقلاب جلو نزنید و گوشتان به فرمان رهبر باشد که چراغ راه و مدافع مردم است.

 

نمی‌گویم خاموش باشید نه؛ آگاه باشید که با اردوکشی خیابانی که ممکن است برخی از بانیان آن مدعیان دروغین رونق اقتصادی باشند، کار به ناامنی کشیده نشود که اگر چنین شود  چه بسا امنیت از دست  برود، آن وقت به جای دغدغه نان، باید دغدغه جان و ناموس داشت.

 

پس خودتان، مردم خودتان اجازه ندهید تا فرصت‌طلبان درونتان نفوذ کنند و با شعارهای انحرافی و جوسازی‌های کاذب دست به ساختارشکنی بزنند.

 

حق خود را به طریق درست مطالبه، و اصول را رعایت کنید که شما امت حسینی(ع) هستید.

 

مردم؛ بصیرت، بصیرت، بصیرت

 

مردم به دنبال حق‌و حقوق خود باشید و بدانید متولی تأمین حق‌وحقوق شما دولت مستقر است و بس، دولتی که دغدغه‌اش تا چندی پیش کنسرت بود و برجام و هزار کوفت و زهرماری که دغدغه عمومی نبود؛ و امروز ادامه منافع برخی از دولتمردان با برهم خوردن اوضاع جامعه و ناامنی تأمین می‌شود.

 

کجایند اختلاس‌گران؟ و کجایند وابستگان به دولت و رانت‌خواران وابسته به سران دولت؟ حق شما را همان کسانی خورده و می‌خورند که از شما رأی جمع می‌کنند، و امروز آدرس غلط داده و توپ را به زمین دیگر شوت می‌کنند.

 

مردم مراقب باشید و مراقبت کنید که دشمن در خانه است. امروز چراغ راه را رهبر می‌دانم و اِبایی از ابراز ارادتم به ایشان ندارم.

 

دشمن سوار بر موج مردمی، مردم و نظام را درو می‌کند؛ پس آگاه باشید، بصیرت لازم است.

 

 اجازه موج‌سواری به هیچ احدی ندهید و جلوی نفوذی‌ها و شعار دهندگان انحرافی را در همه جمع‌ها بگیرید.

 

انتهای پیام/ش
تگها: صبح محلات, اعتراضات مردمی, اغتشاشات خیابانی, سوری سازی ایران, سوء استفاده دشمن

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات