استاندار بومی و آشنا به مسائل استان اولویت اول ماست

21 شهریور 1392 کد خبر : 98861632 | بازدید : 1685

 

مهندس رجایی نماینده مردم اراک، کمیجان، خنداب در مجلس: استاندار بومی و آشنا به مسائل استان اولویت اول ماست

 

به گزارش صبح محلات مهندس رجایی نماینده مردم اراک، کمیجان، خنداب در مجلس در مصاحبه با خبرنگار دیارآفتاب در خصوص گزینه های مطرح تصدی پست استانداری استان مرکزی گفت: تا به حال 6 نفر برنامه هایی ارائه کردند و بررسی ها در مجمع برای رسیدن به نقطه مشترک و معرفی فردی شایسته به عنوان استاندار به وزارت کشور ادامه دارد، نظراتی که تا به حال داده شده با نظرات آیت الله دری نجف آبادی نماینده مقام معظم رهبری در استان مرکزی نزدیک است.
رجایی گفت: علاوه بر استاندار فعلی که شرایط ابقا در استانداری، استان مرکزی را دارد، مجمع به دنبال این هست تا فردی را معرفی کنند که با استان آشنایی کامل داشته باشد و مشکلات استان را بشناسد و در کل بومی همین استان باشد.
وی در جواب به این سوال که " با توجه به صنعتی بودن استان آیا به نظر شما استاندار نباید پیشینه ی صنعتی داشته باشد" گفت: لزوما پیشینه ی صنعتی و فرهنگی، اقتصادی و... در معرفی، معیار نیست؛ باید فردی که معرفی می شود رویکرد خوبی داشته باشد با توجه به اینکه استان ما از لحاظ صنعتی، اقتصادی، کشاورزی و... یک استان خاص محسوب میشود، باید مجمع فردی معرفی کند که برنامه های بهتر و رویکرد بهتری نسبت به سایر گزینه ها داشته باشد.
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, نماینده اراک, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *