۲۶میلیارد تومان کمک های مردمی به کمیته امداد استان مرکزی اعطا شد

27 اسفند 1395 کد خبر : 988616307 | بازدید : 2342

اراک- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۶ میلیارد تومان کمک های مردمی به کمیته امداد استان مرکزی اعطا شده است.

به گزارش صبح محلات به نقل از مهر,قنبر موسی نژاد اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون از سوی کمیته امداد استان مرکزی ۴۸۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض و ۲۲۰ میلیارد ریال نیز در قالب تسهیلات به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

 

وی افزود: همچنین امسال مجموعا ۲۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال عیدی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی بیان کرد: ۴۱ میلیارد ریال در جشن نیکوکاری امسال در استان مرکزی جمع آوری شد که شامل ۱۶ میلیارد ریال کمک های نقدی و مابقی غیرنقدی است.

 

موسی نژاد خاطرنشان ساخت: در جشن نیکوکاری امسال ۳۲ پایگاه در مساجد، مدارس و... در سطح استان، کمک های مردمی را جمع آوری کردند که در حال حاضر پیگیر آن هستیم قبل از سال جدید در اختیار مددجویان کمیته امداد قرار گیرد.

 

وی ادامه داد: طی سال جاری بیش از شش هزار دانش آموز و دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد استان، از خدمات حمایتی و فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی افزود: از این تعداد، پنج هزار و ۲۰۰ دانش آموز و ۹۲۵ دانشجوی عضو خانواده های تحت پوشش این نهاد هستند که از کمک های فرهنگی، کمک هزینه شهریه و لوازم و دیگر خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی برخوردار شده اند.

 

موسی نژاد بیان کرد: طی سال جاری ۳۷هزار خانوار علاوه بر خدمات معمول از دیگر خدمات کمیته امداد بهره بردند و به ۸۵۰ خانوار در زمینه اجاره مسکن مساعدت شده و یک هزار و ۱۷۰ مورد جهیزیه نیز برای دختران تحت پوشش مهیا و تحویل داده شده است.
تگها: صبح محلات, کمک های مردمی, کمیته امداد, استان مرکزی, اعطا

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *