6 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال به بیمارستان محلات منتقل شدند

26 اسفند 1395 کد خبر : 988616287 | بازدید : 939

مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات گفت: بر اثر بی احتیاطی در مراسم چهارشنبه آخر سال 6 نفر به بیمارستان این شهر منتقل و پس از انجام اقدامات درمانی مرخص شدند.

به گزارش صبح محلات به نقل ازپانا,هادی بهرامی در گفت و گو با خبرنگار پانا استان مرکزی، افزود: همزمان با برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال 6 نفر بر اثر بی احتیاطی و استفاده از مواد محترقه دچار سوختگی و به بیمارستان امام خمینی(ره) محلات منتقل شدند.

 

وی ادامه داد: سه جوان هنگام استفاده از مواد محترقه دچار آسیب و به بیمارستان منتقل شدند که با 20 درصد سوختگی پس از طی مراحل درمانی از بیمارستان مرخص شدند.

 

مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) محلات ادامه داد: ساعت 13:30 روز گذشته یک نوجوان پسر 17 ساله به دلیل سوختگی از ناحیه دست و پا به بیمارستان محلات منتقل شد و عصر دیروز نیز یک دختر 11 ساله به دلیل سوختگی از ناحیه سر و دست به بیمارستان امام(ره) محلات منتقل شد که پس از انجام اقدامات اورژانسی از بیمارستان مرخص شدند.

 

بهرامی افزود: در ساعات پایانی شب گذشته بر اثر انفجار کپسول گاز فندک در آتش یک نفر دچار مصدومیت شد که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان محلات منتقل و خوشبختانه به دلیل سطحی بودن آسیب پس از انجام اقدامات درمانی اولیه از بیمارستان مرخص شد.

 

وی با اشاره به آمار حوادث چهارشنبه آخر سال امسال در مقایسه با پارسال بیان کرد: سال جاری و در مراسم چهارشنبه آخر سال 6 مصدوم به بیمارستان امام خمینی(ره) محلات منتقل شد که این آمار در مدت مشابه سال گذشته 5 نفر بوده است.
تگها: صبح محلات, حوادث, چهارشنبه, آخر سال, بیمارستان محلات, منتقل

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها