انفجار نارنجک دست ساز یک منزل مسکونی را در اراک تخریب کرد/سه نفر راهی بیمارستان شدند

24 اسفند 1395 کد خبر : 988616251 | بازدید : 2566

انفجار نارنجک دستی یک باب منزل مسکونی را در اراک تخریب کرده و سه نفر را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش صبح محلات به نقل ازایسنا,مدیرعامل آتش‌نشانی اراک  منطقه مرکزی، از نجات سه نفر که زیرآوار ناشی از انفجار مواد محترقه حبس شده بودند، خبر داد و گفت: امروز به محض اطلاع از انفجار در منطقه‌ای مسکونی واقع در کوی علی‌ابن ابیطالب(ع) اراک تیم آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد.

 

آقازیارتی که فرماندهی عملیات را به عهده داشت عنوان کرد: بعد از تلاش آتش‌نشانان سه نفر که زیر آوار حبس شده بودند نجات یافتند اما، شدت جراحت بسیار زیاد است و احتمال قطع عضو یکی از مصدومین وجود دارد.

 

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی اراک ادامه داد: مصدومان به بیمارستان اعزام شده‌اند و در خصوص سن و میزان جراحت و وضعیت آنها بیمارستان باید اطلاعات تکمیلی را اعلام کند.

 

وی افزود: میزان تخریب منزل مسکونی گسترده است و عامل انفجار نارنجک دستی و مواد محترقه بوده که به دلیل قرار گرفتن در معرض حرارت و دمای بالا انفجار رخ داده است.

 

فرمانده عملیات حادثه امروز به شهروندان به ویژه والدین توصیه کرد نکات ایمنی را رعایت کنند و از نگه‌داتشن مواد محترقه در منازل جدا خودداری کنند.

 

به گفته مسئول روابط عمومی بیمارستان ولیعصر(ع) سوختگی مصدومان بالای 40 درصد بوده و در برخی اندام ها نیز دچار آسیب دیدگی شده اند.

 

فراهانی گفت: دو روز پیش نیز دو نفر که در اثر انفجار مواد محترقه دچار سوختگی 5 درصدی شده بودند در بیمارستان بستری و امروز مرخص شدند.

 

 
تگها: صبح محلات, انفجار نارنجک, دست ساز, منزل مسکونی, اراک, تخریب, بیمارستان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *