لکه‌گیری آسفالت معابر منطقه چهار اراک به مناسبت در پیش بودن عید نوروز

9 اسفند 1395 کد خبر : 988616017 | بازدید : 722

مدیر منطقه چهار شهرداری اراک گفت: لکه‌گیری آسفالت معابر منطقه چهار اراک را به منظور بهبود عبور و مرور و زیباسازی منظر شهری قبل از فرا رسیدن تعطیلات نوروز در دست اقدام داریم.

به گزارش صبح محلات به نقل از پانا استان مرکزی، قاسمی افزود: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال 95، بلافاصله پس از پایان عملیات برف‌روبی، اولویت کاری این منطقه رفع و ترمیم تخریب‌های احتمالی وارد شده از سوی ماشین‌آلات برف‌روبی در سطح معابر و تسطیح ترانشه‌های حفر شده از سوی دیگر سازمان‌های خدماتی همچون آب و فاضلاب است.

 

وی ادامه داد: در این راستا پس از شناسایی نقاط مورد نظر در سطح معابر بنا بر اولویت محل از نظر بار ترافیکی اقدام لازم جهت لکه‌گیری آسفالت انجام می شود.

 

مدیر منطقه چهار شهرداری اراک اظهار داشت: در راستای بهبود عبور و مرور شهروندان ساکن در محدوده خدماتی منطقه چهار و زیباسازی منظرشهری جهت استقبال از سال جدید، از ابتدای اسفند ماه سال جاری تاکنون 50 تن آسفالت به این منظور تهیه و در سطح معابر تسطیح شده است.

 

قاسمی بیان کرد: امید است بتوانیم تا قبل از پایان سال جاری و در حد توان و بضاعت شهرداری نسبت به ترمیم و لکه گیری معابر مورد نیاز اقدام نماییم.
تگها: صبح محلات, لکه‌گیری, آسفالت معابر, منطقه چهار اراک, مناسبت, عید نوروز

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *