سردرگمی اصلاح طلبان استان مرکزی در چهار سوی کاندیداها

6 اسفند 1394 کد خبر : 988614136 | بازدید : 3848

یکی از کاندیداها در پوسترهای تبلیغاتی اش، خود را اولین گزینه لیست ائتلاف اصلاح طلبان استان معرفی کرده است در حالیکه جایگاه محکمی در لیست این شورا ندارد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیار آفتاب؛ انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از اوایل امسال جلوه جدی تری به خود گرفت و احزاب و جریان های سیاسی با برگزاری جلسات مختلف سعی در ارائه لیست های انتخاباتی موافق با جناح خود دارند. با آغاز رسمی تبلغیات کاندیداها این لیست ها نیز طرفداران خود را پیدا کرد و مورد توجه قرار گرفت.

 

در استان مرکزی لیست اصلاح طلبان توسط مسئولان کشوری بسته شد و به شورای اصلاح طلبان استان مرکزی ابلاغ شد اما اعضای این شورا در استان با توجه به بررسی پارامترهای مختلف، دو نامزد انتخاباتی موجود در لیست کشوری در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان را قبول نکردند و اقدام به جایگزینی یکی از این دو کاندیدا به لیست خود کردند.

 

این در حالی بود که فرد مطرح شده در لیست کشوری ائتلاف اصلاح طلبان فردی قوی، توانمند و دارای سابقه مدیریت در سطوح کشوری بود. سابقه فعالیت های این کاندیدا به حدی است که برنامه های متفاوتی در هر زمینه ای دارد.

 

اما پس از احراز صلاحیت یکی از اصلاح طلبان در آغازین روزهای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی، این لیست با چرخشی دیگر مواجه و موجب انشقاق بین اصلاح طلبان شد.

 

شنیده ها حاکی از آن است که رئیس شورای اصلاح طلبان استان که خود نیز نامزد انتخاباتی شده است در لیست این شورا قرار نگرفته است که همین مسئله اعتراض برخی از اعضا را برانگیخته است.

 

در حالیکه باید لیست معرفی شده از سوی جناح ها برای حوزه انتخابیه اراک، خنداب و  کمیجان دو نفره بسته شود اما اکنون اصلاح طلبان برای این حوزه چهار فرد را مطرح کرده اند و رئیس شورای اصلاح طلبان در یک چهارسوی حیاتی قرار گرفته است.

 

هم اکنون نیز با اینکه تنها چند ساعت به پایان مهلت تبلیغات باقی مانده هنوز تصمیم جدی برای ارائه لیستی واحد از سوی اصلاح طلبان گرفته نشده است.

 

این مسئله به حدی رسیده است که یکی از کاندیداها در پوسترهای تبلیغاتی اش، خود را اولین گزینه لیست ائتلاف اصلاح طلبان استان معرفی کرده است در حالیکه جایگاه محکمی در لیست این شورا ندارد.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, انتخابات مجلس, کاندیداهای اصلاح طلب, شورای اصلاح طلبان, سردرگمی, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات