ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری آغاز شد/تشکیل هیات اجرایی در ۲۳ حوزه انتخابیه استان مرکزی

26 آذر 1394 کد خبر : 988613810 | بازدید : 1604

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری از امروز ۲۶ آذرماه جاری آغاز و تا دوم دی ماه به مدت هفت روز تعیین شده و در این مدت نامزدها و یا نمایندگانشان می توانند با مراجعه به وزارت کشور و یا فرمانداری مرکز هر استان برای نام نویسی در رقابت های انتخاباتی اقدام کنند.

 

 

به گزارش صبح محلات، شکرالله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار دیارآفتاب، گفت: با تلاش همه مسئولین استانی و شهرستانی هیات های اجرایی در موعد مقرر در استان تشکیل شده است.

 

حسن بیگی اظهار کرد: بر این اساس هیات اجرایی دریک حوزه انتخابیه اصلی در شهرستان اراک  و ۲۲ حوزه فرعی این استان تشکیل شد.

 

وی ادامه داد: هر هیات اجرایی متشکل از هشت نفر معتمد محلی، دادستان یا نماینده او، نماینده ثبت احوال و فرمانداری و در مجموع ۱۱ نفر است.

 

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری از امروز ۲۶ آذرماه جاری تا دوم دی ماه به مدت هفت روز خبر داد و گفت: در این مدت نامزدها و یا نمایندگانشان می توانند با مراجعه به وزارت کشور و یا فرمانداری مرکز هر استان برای نام نویسی در رقابت های انتخاباتی اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: مجلس خبرگان رهبری در این دوره از انتخابات ۸۸ نماینده خواهد داشت که دو نفر از اعضای آن با رای مستقیم مردم استان مرکزی انتخاب می شوند.

 

انتهای پیام/ی

 دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *