پیش بینی حضور ۶۰۰ کاندیداتور برای دهمین دوره مجلس در استان مرکزی/تا کنون ۱۶۰ نفر برای حضور در میدان انتخابات مطرح شده اند

4 مرداد 1394 کد خبر : 988613322 | بازدید : 3238

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۶۰ نفر در این استان برای شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مطرح شده اند گفت: پیش بینی می شود این تعداد تا پایان موعد مقرر به ۶۰۰ نفر برسد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیارآفتاب، شکرالله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در ششمین نشست ستاد انتخابات استان مرکزی که روز شنبه در سالن جلسات حوزه معاونت سیاسی استانداری مرکزی برگزار شد گفت: با توجه به نام گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب تحت عنوان "همدلی و همزبانی بین دولت و ملت" و در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی لازم است در این راستا با  جلب اعتماد آحاد مردم برای شرکت در انتخابات گامی اساسی در راستای تحقق خواسته مقام معظم رهبری برداریم.

 

حسن بیگی بر همکاری و تعامل مدیران  دستگاه های اجرایی در هر چه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات تاکید کرد و افزود: دراین راستا لازم است مسئولین با فراهم کردن زیرساخت ها و شرایط زمینه را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.

 

وی با اشاره به اینکه بر اساس قانون انجام هر گونه برنامه های تبلیغاتی از سوی نامزدها پیش از اعلام زمان رسمی تبلیغات خلاف قانون محسوب شده و باعث رد صلاحیت نامزد متخلف می شود ادامه داد: اعضای ستاد انتخابات با دقت این موضوع را در دستور کار قرار داده اند و هر گونه برنامه تبلیغاتی زود هنگام را به ستاد مرکزی گزارش می دهند.

 

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه جاری به طور همزمان درسراسر کشور برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, انتخابات مجلس, ستاد انتخابات استان, استان مرکزی, رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی, کاندیداتوری 600 نفر, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *