واکنش دری نجف آبادی به جوسازی ها درباره اظهاراتش/‌وظیفه خبرگان صیانت و پاسداری از ولایت فقیه است

31 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611982 | بازدید : 2682

دوری نجف آبادی صبح محلات

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی صبح امروز در جلسه درس اخلاق در جمع مدیران ومسئولان استان با واکنش به  جوسازی ها درباره اظهاراتش گفت: برخی روزنامه‌ها و رسانه‌ها ناخواسته و گاه تحت تأثیر برخی شرایط، اقدام به انعکاس مطالبی می‌کنند که اساساً صحت ندارد و در این زمینه نیز باید هوشمندانه عمل کنند.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیار افتاب،  آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی صبح امروز در جلسه درس اخلاق در جمع مدیران ومسئولان استان اظهار داشت: باید در این اوضاع و شرایط بیشتر مراقب باشیم چرا که دشمن با ناکامی در تمام عرصه‌ها امروز به توطئه اختلاف‌افکنی بین مسئولان نظام و قوا روی آورده تا از این طریق به جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کند که در این باب همه باید هوشیار باشیم و بصیرت خود را از دست ندهیم.
وی تصریح کرد:‌ در این شرایط حساس رسانه‌ها نیز نباید تحت تأثیر برخی القائات قرار گیرند بلکه بهتر است واقعیت‌ها و آن چرا که اتفاق افتاده به مردم انعکاس دهند و سعی نکنند فضای التهاب را در جامعه بیش از هر زمان دیگر افزایش دهند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به شرایط حساس کشور اظهار کرد: برخی روزنامه‌ها و رسانه‌ها ناخواسته و گاه تحت تأثیر برخی شرایط، اقدام به انعکاس مطالبی می‌کنند که اساساً صحت ندارد و در این زمینه نیز باید هوشمندانه عمل کنند.

وظیفه خبرگان صیانت و پاسداری از ولایت فقیه است.
آیت الله دری نجف آبادی گفت: تمام مسئولان کشور و مردم بدانند که کشوری که در راس آن ولایت به عنوان نائب امام زمان وجود دارد هیچگاه در پیچ و خم دشمنی‌های دشمنان متوقف نشده و همانگونه که در سه دهه گذشته نظام با رهبری امام خمینی و و رهبر معظم انقلاب پیش رفته قطعا از این به بعد هم با قدرت تمام به پیش خواهد رفت به شرطی که در این مسیر به رهنمودهای ولی امر توجه و تبعیت کنیم.

مجلس خبرگان رهبری از ولایت فقیه نشات گرفته است.
آیت‌الله دری نجف آبادی با اشاره به این که مجلس خبرگان رهبری از ولایت فقیه نشات گرفته است گفت: امروزه تبلور اقدامات امام خمینی(ره) را می‌توانیم به خوبی در شخصیت مقام معظم رهبری ملاحظه کنیم.
 وی با اشاره به این که رهبر شخصیت عادل و نایب امام زمان(عج) است گفت: این انسان عادل درصدد پیاده کردن سیره حضرت رسول اکرم (ص) است.
وی ادامه داد: مجلس خبرگان رهبری برخاسته از متن مردم است و تمامی اعضای آن با رای مردم برگزیده می شوند و این نهاد انقلابی نیز وظیفه دارد با تمام وجود از آرمان ها و ارزش های نظام اسلامی و قانون اساسی پاسداری کند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: وجود رهبری با عظمت حضرت آیت الله خامنه ای در ایران اسلامی خاری بر چشمان دشمنان این نظام شده و آنان باید بدانند که مردم و مسوولان تا آخرین قطره خون خود از ایشان پشتیبانی می کنند و رهنمودهای ایشان را چراغ راه خود قرار می دهند.
 
آیت‌الله دری نجف آبادی در ادامه گفت : پیغمبر اسلام (ص) برای پیشبرد رسالت و اداره جامعه اسلامی همواره صداقت، امانتداری، صبر و استقامت را اساس کار خود قرار می داد و مسلمانان نیز باید این ویژگی رسول اکرم (ص) را سرلوحه کار خود قرار دهند.
 وی اظهار داشت: انسان برای دستیابی به مدارج بالای اخلاقی و تربیتی نیازمند الگو و سرمشق مطمئنی در زندگی است که مطابق آیات قرآن کریم و سیره ائمه معصومین (ع)، مناسب ترین الگو در زندگی، رسول گرامی اسلام (ص) است و ایشان عالی ترین سرمشق اخلاقی برای بشریت به شمار می روند.

امام جمعه اراک در بخش دیگری از سخنانش گفت: یکی از ابزارهای مهمی که پیامبر اسلام (ص) در تمامی ابعاد زندگی به کار می بستند صبر و استقامت بود به طوری که در جریان جنگ احد صبر و استقامت مضاعف ایشان برای بازگرداندن مسلمانان به جنگ گواهی بر این مدعاست.
 وی افزود هنگامی که مزدوران رضاخان شهید بزرگوار آیت اله مدرس را ترور و تیرباران کردند، و آن فقیه بزرگوار ابای خود را سپر قرار داد و با تکیه بر دیوار نقش های شیطانی آنها را نقش بر آب نمود، چند تیر نیز به دست و کتف ایشان اصابت کرد و او را به بیمارستان منتقل کردند، از طرف دربار به عیادت او آمدند ایشان فرمودند: به کوری چشم رضاخان مدرس زنده است. آری اراده اراده ی الهی است و خداوند حافظ و نگهبان نظام اسلامی است و چراغی که ایزد برفروزد چو جاهل پف کند ریشش بسوزد.
 يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ /
می خواهند نور خدا را به دهانهايشان خاموش کنند ولی خدا کامل کننده ، نورخويش است ، اگر چه کافران را ناخوش آيد (صف/۸)
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, آیت الله دوری نجف آبادی, نماینده ولی فقیه در استان مرکزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *