معلمان نمونه استان مرکزی با مقام معظم رهبری دیدار می کنند

8 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611894 | بازدید : 9476

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی بااعلام این خبرافزود، به مناسبت گرامیداشت هفته معلم 55 معلم نمونه استانی در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سالجاری با مقام معظم رهبری دیدار می کنند.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیارآفتاب، سیف الله کریم زاده امروز در نشستی با اصحاب رسانه، افزود: همزمان با هفته معلم از 289 معلم نمونه استان مرکزی، 14 اردیبهشت ماه سالجاری در کانون امام علی(ع) اراک تقدیر می شود.

وی با اشاره به اینکه معلمان نمونه بر اساس شیوه نامه ارسالی از وزارت آموزش و پرورش انتخاب می شوند، بیان کرد: از این تعداد 277 نفر به عنوان معلم نمونه منطقه ای، 11 نفر معلم نمونه استانی و یک نفر به عنوان معلم نمونه کشوری برگزیده شده اند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به اینکه اولین روز از این هفته با عنوان "معلم پیام آور امید، انتظار و رستگاری" نامگذاری شده است، ادامه داد: در این روز همایش کوه پیمایی و پیاده روی خانواده های فرهنگی در کوه سرخه اراک و حضور معلمان و دانش آموزان استان در نماز عبادی سیاسی جمعه صورت می گیرد.

کریم زاده دومین روز از هفته معلم را "زمینه ساز عزم ملی و مدیریت جهادی" عنوان و تصریح کرد: آئین سپاس معلم نیز در این روز ر تمامی مدارس استان مرکزی و به صورت نمادین در دبیرستان حاج عراقچی اراک برگزار می شود.

وی همچنین ابراز داشت: دیدار معلمان استان با نماینده ولی فقیه در استان، گلباران مزار شهدای معلم و دانش آموز، عیادت از بیماران صعب العلاج فرهنگی و برگزاری مسابقات گوناگون ورزشی فرهنگی ویژه معلمان از برنامه هایی است که در این هفته اجرایی می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی معرفی شهدای فرهنگی از سیمای استان، اعزام معلمان به مشهد مقدس، حضور مدیران آموزش و پرورش در مدارس و برپایی نمایشگاه تصویری از دستاوردهای آموزش و پرورش را از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده در هفته معلم عنوان کرد.

کریم زاده اظهار داشت: در حال حاضر حدود 16 هزار و 500 معلم در استان مرکزی مشغول به فعالیت می باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی ادامه داد: آموزش و پرورش بزرگترین فصل مشترک بین مردم و حاکمیت محسوب می شود و این ارگان با سه قشر دانش آموز، معلم و خانواده در ارتباط است.

گفتنی است 12 تا 18 اردیبهشت ماه به عنوان هفته معلم نامگذاری شده است.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, استان مرکزی, معلم نمونه, دیدار با رهبری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *